Xanadu Next Torrent indirNe zaman sis Harlech Adası’ndaki Orwell Gölü’nün sularına asarsa, denizciler ulaşamadıkları bir hayalet kalenin manzarasını yakalarlar. Yaklaşırken bir sis gibi kayboluyor ve bu “Castle Strangerock” a tanık olan herkes için sadece sorular bırakıyor.

Charlotte L. Wells adında yeni gelen bir bilgin, ilgisini bu yerel efsaneye göre artırdı ve umutsuzca şahsen incelemeyi istiyor – ama elbette Harlech Adası, eşleştirilmemiş genç bir bayanın yeri değil. Bu nedenle araştırmasında ona yardım etmek için, eski bir çocukluk arkadaşı ve bu maceraya eşlik etmeyi kabul eden düşmüş bir şövalye yardımı alır.

Harlech’e vardıktan ve hemen hemen Castle Strangerock’un manzarasını yakalayan Char, gizemli kafayı araştırmaya dalmakta ve bu geçici kalenin kökeninin izini sürmesine yardımcı olabilecek herhangi bir eseri bulmak için etrafındaki çevreleri keşfetmeye yardımcı olmaktadır.

Ne yazık ki, bu neredeyse anında, zaman içinde görünüşte yer değiştiren gizemli bir kılıç ustasının elindeki ölümüne yol açıyor… ama ölüm, macerasının yalnızca başlangıcı olacak.

Xanadu Next, Ys ve The Legend of Heroes RPG imtiyazının yaratıcıları Nihon Falcom’un keşif merkezli aksiyon RPG’si. Son derece popüler olan Dragon Slayer serisine bir geç giriş ve 80’lerin sonlarındaki kült klasik Faxanadu, Xanadu Next’in manevi bir takibi, oyuncuları, şimdi araması gereken eski sihir ile hayata yeni bir kira veren ağır yaralı bir şövalye ayakkabısı koyuyor hayatta kalması için “Dragon Slayer” adında efsanevi bir kılıç.

Oyuncular, Harlech Adası’nın yemyeşil, gizemli ve tehlikeli ortamlarını keşfederken, Moğol imparatoru Kublai Han’ın masallarından esinlenilen Xanadu olarak bilinen eski bir cennetin kalıntılarını keşfederken gerçek zamanlı olarak canavarlarla savaşacaklar. Yol boyunca oyuncular, antik taş tabletler ve hatıralar biçiminde Xanadu’nun geçmişinin parçalarını ve parçalarını ortaya çıkaracak, karmaşık bir sihir hikayesi, savaş, antik bir ejderha ve sadece “Siyah Gelin” olarak bilinen gizemli bir figürü bir araya getirecekler.

– Sırlar Dolu Birbiriyle Bağlantılı Bir Dünya: Buzlu zirveler ateşli mağaralarla, eski su yollarıyla, mistik ormanlarla ve büyülü kalıntılarla birleşerek sayısız gizli geçiş yolu, alternatif yollar, kısayollar, gizli eşyalar, ölümcül patronlar ve yeni tekniklerle keşfedilecek tek bir dev harita oluşturuyor ortaya çıkarmak.

– Düzinelerce Eşsiz Yetenek ile Gerçek Zamanlı Savaş: Size yardım etmek için çok çeşitli beceriler kullanarak gerçek zamanlı olarak acımasız düşmanlarla savaşın. Ys SEVEN’de olduğu gibi, yetenekler silahlara bağlıdır ve bu silahların tekrar tekrar kullanılmasıyla öğrenilebilir, bulunan her yeni silahlanmaya heyecan ve vaat edici unsur eklenir.

– Zengin Backstory ile Ödüllendirilen Keşif: Her biri eski bir dilde yazılmış Harlech Adası’ndaki harabelere taş tabletler ve eski harfler dağılmış durumda. Neyse ki, arkadaşınız Xanadu çağından itibaren önemli olaylara ve mitolojilere değerli bilgiler sağlayan gerçek zamanlı olarak onları sizin için çevirebilen başarılı bir bilgindir.

– Deneyimi Yeni Tutan Eşsiz Oyun Sistemleri: Oyuncular istatistiklerini değiştirmek için seviyelerini düşürmeyi seçebilir, yeni pasif yetenekler kazanmak, büyü öğrenmek ve hatta canavar kemiklerinden anahtar taleplerini azaltmak için kendilerini “Guardians” ile birleştirir. önceden yapılmış anahtarlar ve fiyatlarını düşük tut.

– Klasik Falcom Geleneğinde Atmosferik Görseller ve Müzik: 80’lerin sert zindan RPG’lerinden ilham alan ve Japonya’nın aksiyon RPG atalarından Xanadu’nun 20. yıldönümünü kutlamak için yaratılan Xanadu Next, atalarının cesur, ortaçağ görünümünü taklit ediyor Tam 3D ve bol miktarda ince ayrıntıların yanı sıra, Falcom’un saygıdeğer Ses Ekibi jdk’sinin bestelediği, ön plana çıkan ve tamamen benzersiz bir film müziği.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista /7/8/10
İşlemci: Pentium III 866 MHz
Bellek: 1 GB RAM
Grafik: 32 MB VRAM, DirectX 9.0c
DirectX 9.0c
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista /7/8/10
İşlemci: Core 2 Duo 2GHz veya daha yüksek
Bellek: 2 GB RAM
Grafik: 64 MB VRAM, DirectX 9.0c
DirectX 9.0c
Depolama: 2 GB boş alanOyun: Xanadu Next
Tür: Aksiyon, Macera, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 735 MB
Crack: GOG
Eklenme: 26 Ekim 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir