Counter-Strike 1.5 Torrent indirSerinin ilk oyunu ünlü Counter-Strike 1.5 sizlerle. Torrent olarak indirip hemen oynayabileceğiniz Counter-Strike 1.5 içerisinde hem Half-Life hemde Counter-Strike iki oyun bir arada bulunuyor.

Counter ve Terrorist olarak 2 ayrı takımda yerinizi alın. Haritalarda çeşitli taktikler geliştirin ve kendi stratejinizi oluşturun.

Botlar ile oynaması oldukça eğlenceli olan Counter-Strike 1.5‘in ayrıca sistem gereksinimi de oldukça düşük. Eğer hızlı bir FPS arıyorsanız arena ortamında bu deneyimi yaşayabilirsiniz.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows XP/7/8/10
İşlemci: Pentium III
Bellek: 64 MB
Grafik: 8 MB


Serinin tüm oyunları için Counter-Strike Serisi indir
Oyun: Counter-Strike 1.5
Tür: Shooter (FPS)
Platform: PC
Boyut: 299 MB
Crack: Public
Eklenme: 19 Temmuz 2019

Yorumlar

  1. oyunu nasıl kuracagız sıkıştırılmış klasörden çıkarınca başka yapmamız gereken birşey varmı ?

  2. yardımcı olurmusunuz sıkıştırılmış dosyadan çıkarttım orada öyle kaldık uygulamayı başlatmak için herhangi bir yer yok birçok dosya var ama oyuna start vericek dosyayı bulamadık.

    1. Tüm dosyaları bir klasöre çıkarın, hlds.exe ile oyunu açabilirsiniz. Oyun içinden Counter-Strike 1.5’e geçiş yapabilirsiniz.

  3. oyuna giriş yapmayı başardım ama bu sefer de oyun kuramıyorum sayfalar geri geri gidip en sonunda kapanıyor ve sıyah ekranda yazılar cıkıyor

    1. Yani böyle bir problem olmaması gerekiyor. Test ettim sorun görünmüyor bende. RAR içerisinden çıkarırken eksik çıkarmış olabilirsiniz, Winrar programının son sürümünü kurup o şekilde tamamını bir klasöre çıkarıp dener misiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir