Whispers of a Machine Blue Edition Torrent indirBir Makinenin Fısıltıları, bir dizi cinayeti araştırmakla görevli sibernetik olarak arttırılmış özel bir ajan olan Vera’nın hikayesini anlatan bir Bilim Kurgu Nordic Noir. Bu acımasız cinayetler, Vera yakında bir yüzyıl boyunca yasaklanan bir peşinde koşulu takip eden bir AI süper anlayışı yaratmaya kararlı olan bir grup fanatik ile bağları bulduğu için, kötü bir gerçeği gizliyor.

Her şeyi zorlaştırmak, Vera’nın geçmişinden büyük bir kayıp, onu rahatsız etmek için geri döndü, sorusunu kendi akıl sağlığı ve temsil ettiği her şey haline getirdi.

Merkez Bürosu’nun bir ajanı olarak Vera, Mavi adında gelişmiş bir nano madde ile donatılmıştır. Bu nadir ve aranan teknoloji, psikolojik zihniyetine uyarlanmış insanüstü yetenekler geliştirmesini sağlar.

Oyun tarzınızı seçin ve araştırmayı, bilgi toplamayı ve çoklu çözümleri olan bulmacaları çözmek için bu büyütmeleri kullanın.

Vera’nın eşsiz beceri ve sezgi harmanı bu durumu çözmek için yeterli olacak mı yoksa olayların göründüğünden daha belirsiz olduğunu keşfedecek mi? Varoluşsal kıvrımları ve çoklu sonları olan bu duygusal açıdan sürükleyici hikayede, Vera’nın eylemlerinin yalnızca kendisi için değil, tüm insanlık için de anıtsal sonuçları olacaktır.

– İNCELEME, AUGMENTED: Vera, daha empatik, analitik veya iddialı bir tarza sahip durumlara yaklaşır mı? Seçimleriniz artırmalarını ve ardından yapboz çözümlerini etkileyecektir.
– POST-AI FUTURISTIC DYSTOPIA: İskandinavların etkilediği güzel çekilmiş elle çizilmiş piksel sanat tasarımının ve muhteşem ortamların dünyasına dalın.
– NOKTA VE TIKLAYIN YENİLİK: Tecrübeli Kathy Rain ve Samaritan Paradox geliştiricileri tarafından bas ve tıkla macera oyununa çığır açan bir giriş.
– MESLEKİ GERÇEKLEŞTİRİLMİŞ: Wadjet Eye Games’in Dave Gilbert’inin yönettiği, tam İngilizce seslendirme ile 4.000’den fazla diyalog satırı.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: 2.0 GHz
Bellek: 512 MB
Grafik: 128 MB
DirectX: DX 9Oyun: Whispers of a Machine Blue Edition
Tür: Bulmaca, Macera
Platform: PC
Boyut: 1.39 GB
Crack: GOG
Eklenme: 26 Ekim 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir