Worms W.M.D Torrent indirSolucanlar şimdiye kadarki en yıkıcı oyuna geri döndü. Muhteşem, elle çizilmiş 2D bir görünüm, yeni silahlar, işçiliğin, araçların ve binaların tanıtımı ve bazı çok sevilen klasik silahların ve oyunların geri dönüşüyle ​​Worms WMD, şimdiye kadarki en iyi solucan deneyimidir.

Emrinde yeni ve klasik silahların büyük cephaneliğini kullanarak artan zorluk seviyesi olan 30 kampanya seviyesinde ilerleyin. Düşman safları arasında kaosa neden olmak için yeni araçlar kullanın ve savaş alanına hakim olmaya çalışırken taktik avantaj elde etmek için binaları kullanın!

Sıralı oyun da dahil olmak üzere, yerel veya çevrimiçi çok oyunculu modda, her biri sekiz adede kadar solucanla birlikte, her şeyden fazla taktik solucan savaşında en fazla beş rakibi ele geçirin. Beton Eşek ile rakiplerinizi düzleştirin. Kutsal El Bombası ile onları solucan eti parçalarına dönüştürün. Helikopterlerde cehennemden aşağıya doğru yağmur yağın veya tankla unutulmaya bırakın. 80 silah ve araçlar parmaklarınızın ucunda, bu kaotik en iyi Solucanlar!

Harika 2D – Şimdi Worms formülünün en iyi uygulaması, şimdi yepyeni bir solucan ve muhteşem dijital olarak boyanmış 2D sanat eserleri ile.

Araçlar – Dizide ilk kez araçların tanıtımı ile solucan savaşı ciddileşiyor. Savaşa hazır tanklarda manzaraya hakim olun, helikopterlerde ve daha fazlasında cehennemi serbest bırakmak için göklere çıkın!
Binalar – Solucanlarınızın kafalarını aşağıda tutarak ve bir binada saklanarak doğrudan saldırılara karşı koruyarak taktiksel avantaj elde edin!

Üretim – Rakipleriniz sırayla ilerlerken artık beklemek yok! Düşmanlarınızı serbest bırakmak için Electric Sheep, Bazuka Pie ve Holy Mine Grenade gibi öğelerin son derece yükseltilmiş versiyonlarını yapmak için oyun sırasında gökten düşen işçilik kasalarını alın!

Klasik Solucanlar Fiziği ve Oynanış – Yepyeni motorumuz, serinin en sevilen katılımcılarının hissini yeniden yaratıyor; ve çok sevilen Klasik Ninja Halatının yeniden tanıtımını görüyor.

Yeni ve klasik silahlar – Geri dönen birçok klasik ve Dodgy Telefon Bataryası, İstenmeyen Hediye ve OMG grevi gibi bir dizi yeni eklenti de dahil olmak üzere 80’den fazla silah ve yardımcı program parmaklarınızın ucunda.

Atlı Silahlar – Sanki 80 silah ve araç yeterli değildi! Peyzajın etrafına bir dizi farklı silah türü yerleştirilir, böylece savaş solucanlarınız DAHA FAZLA hasar verir!

Komik tek oyuncu artı çevrimiçi ve yerel çok oyunculu savaş – Worms WMD, kilitli ve solo oyuncu için büyük bir Eğitim Görevleri, Kampanya Görevleri ve Zorluklar cephanesi ile yüklenir. Her biri bir harita üzerinde sekiz solucanla altı oyuncuya kadar yer alan, sıralı oyun da dahil olmak üzere çok oyunculu modlarda tahribat yaratmak için çevrimiçi çalışın!


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows: 7/8/10 (32 bit sürümler)
İşlemci: Intel Dual Core 6600 @ 2.4GHz
Bellek: 2 GB RAM
Grafikler: Intel 4400, GeForce GTX 280, AMD Radeon HD 7750
DirectX: Sürüm 11

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Windows: 7/8/10 (64 bit sürümler)
İşlemci: [email protected] , AMD FX 6300 3.5GHz
Bellek: 4 GB RAM
Grafikler: GeForce GTX 750, AMD R7 370
DirectX: Sürüm 11Oyun: Worms W.M.D
Tür: Platform
Platform: PC
Boyut: 1.36 GB
Crack: GOG
Eklenme: 25 Mayıs 2020

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir