Tom Clancy’s Splinter Cell Torrent indirOyuncu, Ulusal Güvenlik Ajansı’nın alt ajansı olan Üçüncü Echelon’un operatörü Sam Fisher rolünü üstleniyor. Üçüncü Echelon birçok Splinter Hücresinden oluşur. Büyük ABD istihbarat teşkilatlarının desteği ve kaynakları var, ancak ABD hükümeti tarafından asla tanınmayacak. Üçüncü Echelon’un herhangi bir hücresi ele geçirilirse veya ele geçirilirse, hükümet varlığı hakkındaki bilgileri reddeder ve geri kalan üyeler yok olur.

Fisher, önemli bir ilk görevle Üçüncü Echelon’a dahil edilir. Bölgedeki iletişim kesintilerini araştırdıktan sonra Gürcistan’ın T’Bilisi kentinde iki CIA temsilcisi kayboldu. Fisher, Gürcistan hükümetine sızdığında ve Amerikan halkı için yıkıcı sonuçları olacak bir tehdidi ortaya çıkardığında birkaç cesetten fazlasını ortaya çıkaracak.

Splinter Cell, Tom Clancy’den ilham alan bir manzaraya sahip gizli bir aksiyon oyunudur. Terörist tehditleri etkisiz hale getirmenize yardımcı olmak için her türlü havalı yüksek teknoloji ürünü gadget’lar hizmetinizdedir. Gece görüşü, termal görüş, EM sensörleri, yapışkan kameralar ve diğer whiz-bang teknoloji oyuncakları, kötü adamları tespit etmenize yardımcı olur ve öldürücü ve silahsız silahlarınızı bastırın tabancalar ve saldırı tüfekleri, yapışkan şok bombaları, Ring- Kanat Profili Mermileri ve en ölümcül silahı: Sam Fisher. E3 2002’nin “En İyi Aksiyon / Macera Oyunu” ödülünün yanı sıra Oyun Geliştiricinin Yazma Mükemmelliği için Seçme Ödülü’nü kazanan bir oyunda tırmanın, manto yapın ve gizlice gidin. Sıkı yazılmış bir arsa, rakipsiz mekanik ve ikonik bir karakterle, bunun uzun ve mükemmel bir serinin başlaması şaşırtıcı değil.

– Tom Clancy’s Splinter Cell®: Üç ek görev içeren Görev Paketi içerir: orijinal Kola Hücre görevi, Vselka – Sızma ve Vselka Denizaltısı.
– Modern casusluğun gerçek dünyasına manşetlerin arkasına geçin.
– Tekrar oynatma değeri için farklı yollarla ulaşılabilen çeşitli görev hedefleri.
– Oyunculara daha fazla oyun seçeneği ve eylemlerini tercih ettikleri oyun tarzına uygun hale getiren son derece etkileşimli ortamlar.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows XP/7/8/10
İşlemci: 2.0 GHz, Çift Çekirdekli
Bellek: 1 GB
Grafik: 256 MBSerinin tüm oyunları için Tom Clancy’s Serisi indir
Oyun: Tom Clancy’s Splinter Cell
Tür: Aksiyon, Macera, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 1.44 GB
Crack: GOG
Eklenme: 25 Mayıs 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir