Tomb Raider 1 + 2 + 3 Torrent indirTomb Raider, tanıtım gerektirmeyen bir oyundur, ancak herhangi bir nedenden dolayı seriye aşina değilseniz, o zaman bu oyunlar güzel, zeki ve atletik İngiliz arkeolog Lara Croft’un maceralarıyla ilgilidir. Bu işin çoğunlukla delik kazmak ve eski kemikleri tozlamak olduğunu düşünebilirsiniz. Bununla ilgili bir oyun nasıl eğlenceli olabilir? Lara Croft sıradan bir arkeologdan başka bir şey ve hayatı sıkıcı bir şey değil. Mezar akıncısı Lara Croft, Indiana Jones ve Bayonetta arasında ilginç bir yer işgal ediyor: popoyu tekmeleyip en iyileriyle isim alabilen bir kalıntı avcısı.

Lara efsanevi hazineleri aramak ve bilgiyi unutmak için eski mezarlara girince, bu eserleri korumaktan sorumlu olanların onları korumasız bırakmadığını akılda tutmalıdır. Mezarlar ölümcül tuzaklar, tuhaf canavarlar ve akıllı bulmacalarla dolu. Lara yine de görünmüyor, bu yüzden bekleyen tehlikelere hazır. Emrinde, bombaatarlara ve bazukalara kadar her türlü makineli tüfek ve saldırı tüfeği aracılığıyla ikiz tabancalardan bir silah cephaneliği var.

İlk oyunda Lara, efsanevi Atlantis adasını bulmanın anahtarı gibi görünen güçlü bir eser olan Scion’u arar. Serinin ikinci oyununda seksi arkeologumuz, Çin’in ilk İmparatoru tarafından kullanılan bir silah olan mistik Xian Hançer’in duruşmasını takip ediyor ve hançeri bir kalbine daldırarak taşıyıcının Ejderha. Üçüncü bölüm lineer olmayan bir oynanışa sahip, yani sadece bir seviyeyi tamamlama yolunu değil, aynı zamanda hikayedeki bir sonraki hedefinizi de seçebilirsiniz. Burada, görünüşe göre benzersiz özelliklerle dolu garip bir göktaşı olan kötü bir yolsuzluğa (RX Tech) karşı savaşıyorsunuz.

Aksiyon platformlarının, harika hikayelerin ve zamansız klasiklerin hayranları: iyi haber! Olağanüstü Tomb Raider oyunlarını almak için uzun zamandır unutulmuş kriptoları yağmalamak zorunda değilsiniz: bunun yerine onları GOG.com’a buradan getirin.

– Oyunun en ikonik karakterlerinden biri olan Lara Croft’un efsanevi serisinin başlangıcı.
– Fantastik seviye tasarımı, sezgisel ve pürüzsüz kontroller ve zorlu ama ödüllendirici bulmacalar saatlerce eğlenceli ve unutulmaz bir deneyim sağlar.
– Gerçek mitlere ve inançlara dayanan hikayeyi dahil etmek.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows XP/7/8/10
İşlemci: 2.0 GHz, Çift Çekirdekli
Bellek: 1 GB
Grafik: 256 MBSerinin tüm oyunları için Tomb Raider Serisi indir
Oyun: Tomb Raider 1 + 2 + 3
Tür: Macera, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 792 MB
Crack: GOG
Eklenme: 25 Mayıs 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir