DARQ Torrent indirDARQ, hayalini kurduğu gerçeğinin farkına varan bir çocuk olan Lloyd’un hikayesini anlatıyor. Lloyd’un talihsizliği için, rüya hızlı bir şekilde kabusa dönüşür ve tüm uyanma girişimleri başarısızlıkla sonuçlanır. Lloyd, bilinçaltının en karanlık köşelerini keşfederken, fizik yasalarını bükerek ve rüya dünyasının akışkan dokusunu değiştirerek kabustan nasıl kurtulacağını öğrenir.

DUVAR YÜRÜYÜŞ, GİZLİLİK, ZARARLAR
Yerçekimine meydan okuyan bulmacaların yanı sıra, Lloyd, yakınlardaki düşmanlarda gizlilik kullanmak zorunda kalacak. Karşılaşabileceği yaratıklar ondan çok daha güçlü ve daha hızlı olduğu için açık bir çatışmada kazanma şansı yok. Bunun yerine, tespit edilmekten kaçınmak için dikkatli bir planlamaya güvenmesi gerekiyor.

ÖZELLİKLER:
– Şiddetli ve şiddetten ziyade yavaş inşaa ve ürpertici atmosfere dayanan, berrak bir rüyanın içinde ortaya çıkan psikolojik korku.
– Eşsiz sanat ve keşfedilmesi gereken ayrıntılı ortam
– Cyberpunk 2077 ve Hitman gibi oyunlar üzerindeki çalışmaları ile tanınan Bjørn Jacobsen’in ses tasarımı.
– Fizik yasalarının bükülmesini (duvarlarda ve tavanda yürümek), hayal dünyasını değiştirmek (eşyaları hareket ettirmek, odaları döndürmek), bulunan nesneleri toplamak ve kullanmak ve düşmanlardan kaçınmak içeren bulmacalar.
– Bulunacak gizli sırlar (yalnızca hardcore oyuncular için isteğe bağlı)


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10, 64-bit
İşlemci: Intel Core i3-530
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: NVIDIA Geforce GTX 260 / ATI Radeon HD 4870
Depolama: 3 GB boş alanOyun: DARQ
Tür: Bulmaca, Korku, Macera, Platform
Platform: PC
Boyut: 1.01 GB
Crack: GOG
Eklenme: 26 Ekim 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir