Warhammer: Chaosbane Magnus Edition Torrent indirSavaşın yıktığı ve sihire hakim olan bir dünyada, İnsan İmparatorluğu’nun Kaos ordularına karşı son umudusunuz. Yalnız veya yerel veya çevrimiçi kooperatifte 4’e kadar oynayarak, benzersiz ve tamamlayıcı becerilere sahip 5 karakter sınıfından bir kahraman seçin ve Eski Dünyanın en güçlü eserlerinden bazılarını içeren destansı savaşlara hazırlanın.

• Warhammer Fantasy dünyasında geçen İLK HACK VE SLASH, Mike Lee (Kara Kütüphane yazarı) tarafından yazılmış ve Chance Thomas’ın bestelediği bir film müziği içeren yepyeni bir hikayeyle anlatıldı.

• FEROCIOUS BATTLES: Nuln kanalizasyonlarından Praag’ın yıkık sokaklarına kadar 180’den fazla farklı güç kullanarak canavar ordularıyla savaşın. En tehlikeli durumlardan kaçmak için yıkıcı bir beceri olan kan kaynağınızı aktive edin.

• Her biri benzersiz yeteneklere ve kişiselleştirmeye sahip 5 KARAKTER SINIFI: İmparatorluğun ağır hasar alabilen bir askeri, yakın dövüş savaşında uzmanlaşmış bir Cüce, büyüyü manipüle ederek menzil hasarı veren bir Yüksek Elf, ölümcül tuzaklar ve kalkanlar bırakan bir Ahşap Elf benzeri olmayan yay veya kelimenin tam anlamıyla buhar üfleyebilen çok yönlü bir Cüce Mühendisi!

• Kaos Tanrıları ve eşsiz patronlarla hizalı 70’in üzerinde canavara sahip bir XXL CANLI. Nurgle’ın köleleri, Khorne’nin yumurtlaması ve diğer aşağılık yaratıkların dalgalarıyla savaş!

• CO-OP İÇİN OPTİMİZE EDİLDİ: yalnız veya 4 oyuncuya kadar yerel veya çevrimiçi, sinerji ve arayüz kooperatif için tasarlandı. Daha da yıkıcı etkiler yaratmak için farklı beceri ve güçleri birleştirin.

• YÜKSEK TEKRAR DEĞERİ: Hikaye modu, boss acele modu, sayısız zindan ve düzenli güncelleme zengin ve çeşitli bir oyun deneyimi sunar. Ve 10 zorluk seviyesi ile yeteneklerinizi test etmek için doğru meydan okumayı bulabilirsiniz.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
64 bit işlemci ve işletim sistemi işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows® 7, Windows® 8, Windows® 10
İşlemci: Intel® Core i3 veya AMD Phenom ™ II X3
Bellek: 6 GB RAM
Grafikler: NVIDIA® GeForce® GTX 660 veya AMD Radeon ™ HD 7850
Depolama: 20 GB kullanılabilir alanOyun: Warhammer: Chaosbane Magnus Edition
Tür: Aksiyon, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 10.82 GB
Crack: GOG
Eklenme: 28 Temmuz 2020

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir