Space Hulk: Deathwing Enhanced Edition Deluxe Torrent indirSpace Hulk: Deathwing – Enhanced Edition, Games Atölyesi’nin Warhammer 40.000 evreninde geçen kült klasik masa oyununa dayanan bir Birinci Şahıs Nişancı oyunudur. Orijinal oyuna genişleyen ve bir dizi yeni içerik, yeni özellikler ve daha zengin bir çok oyunculu mod sunan Enhanced Edition, Space Hulk: Deathwing’in nihai deneyimidir.

Gizli Kanat Deniz Bölümünün, Kara Meleklerin elitlerinden oluşan korkulan 1. Şirket olan Deathwing’in bir Terminatörü olarak oynayın ve bir Uzay Hulkunun klostrofobik sınırları içinde Genestealers’a karşı çaresiz bir savaşa katılın. Tehlikeli görevlerde deneyim kazandıkça daha güçlü, yetenekler, yeni yetenekler ve güçlü ekipmanlar kazanın. Geliştirilmiş Sürüm, hem solo hem de çok oyunculu oyunlarda eğlenmek için bir dizi yeni özellik getiriyor: yeni bir sınıf, genişletilmiş bir cephanelik, ölümcül yeni düşmanlar, derin bir çevrimiçi özelleştirme sistemi ve rastgele oluşturulan görevlerle sonsuz tekrar oynanabilirlik sunan yeni Özel Görevler modu her oyun bölümü.

Terminatör zırhınızı takın ve Space Hulk Olethros’un derinliklerinde gizlenen tehditleri aşmak için Space Marines’in ikonik silahlarını donatın!

Geliştirilmiş
Sürümde Yeni: – Chaplain ve onun güçlü Crozius Arcanum güç topuzu da dahil olmak üzere, bir Space Marine Terminatör olarak oynayın.
– Her sınıfı solo ve çok oyunculu olarak özelleştirin ve Geliştirilmiş Sürüme özel genişletilmiş bir cephanelik dahil yıkıcı silahların kilidini açın.
– Uzay Hulkuna dalın ve yeni, daha ölümcül düşmanlar da dahil olmak üzere Genestealers’a karşı çaresiz bir savaş yaşayın.
– Özel Görevler, rastgele oluşturulan hedefler ve her oyun bölümü için düşman yumurtlamaları ile hem solo hem de çok oyunculu modlara sonsuz tekrar oynanabilirlik kazandırır.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
64 bit işlemci ve işletim sistemi
İşletim Sistemi gerektirir : Windows 7/8/10 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i5-2400 / AMD FX-8320
Bellek: 8 GB RAM
Grafik Kartı : 2 GB, DirectX 11 , AMD Radeon HD 7870 / NVIDIA GeForce GTX 660Oyun: Space Hulk: Deathwing Enhanced Edition Deluxe
Tür: Aksiyon, Korku, Macera, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 17.93 GB
Crack: GOG
Eklenme: 28 Temmuz 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir