Cat Quest Torrent indirKötü Drakoth ve kaçırılan kız kardeşin mırıldanmasıyla büyük bir maceraya atıl! Destansı ganimet için Felingard’ın devasa dünya haritasını keşfedin, yaşamı riske atın ve zindanlara dalın ve yan görevlerin bir telaşında tüylü karakterlere bir pençe ödünç verin.

Cat Quest‘te Gerçek Zamanlı Savaş Tamamen gerçek zamanlı olarak gerçekleşir, bıçağınızın eğik çizgisiyle düşmanlara yaklaşmanıza, karşı saldırıdan kaçınmak için rulo atlatmanıza ve daha sonra güçlü bir sihirle bitirmenize izin verir! Düşmanlarınızı yenmek için eski Lightnyan, Flamepurr ve Healpaw büyülerini kullanın! (Kürk gerçek!)

Ekipman Özelleştirme
Catventurerinizi tam bir ekipman sepetiyle donatın! Büyüleri mi tercih ediyorsunuz? Mana rezervlerinizi güçlendirmek için gizli bir başlık, bornoz ve personel ekleyin! Kendinizi saldırılara karşı korumak ister misiniz? Sağlığınızı artırmak ve ekstra koruma sağlamak için catventurer’ınızı chainmail zırhıyla donatın. Silahlar, zırhlar ve büyüler, oyun tarzınız için mükemmel kombinasyonlar oluşturmak için karıştırılabilir ve eşleştirilebilir!

Dünya Keşfi
Felingard dünyası ilginç yerler ve insanlarla doludur! Sakinleri müstehcen miktarda et için şehvet eden, Mewlin ve Meowgan büyücülerine sihirli bir mührü kırmak için aramalarında yardımcı olan ve birinin “Parşömenler Evi” ve “Zıplayan Ölü” teslimatını bulduğu sahip olduğu bir kasabayı keşfedin. Keşif, Cat Quest’in ana tırmalama yerlerinden biridir ve Bermewda’nın Üçgeni, Furbidden Tarlaları ve Pawt City gibi yerleri keşfetmek için, pençeleme zamanı!


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel (R) Core (TM) i3-2100 CPU @ 3.10GHz (4 CPU), ~ 3.1GHz
Bellek: 4 GB RAM
Grafikler: Intel (R) HD Graphics 520
Depolama: 250 MB kullanılabilir alanSerinin tüm oyunları için Cat Quest Serisi indir
Oyun: Cat Quest
Tür: Aksiyon
Platform: PC
Boyut: 305 MB
Crack: GOG
Eklenme: 28 Temmuz 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir