Warhammer 40000: Mechanicus Omnissiah Edition Torrent indirImperium – The Adeptus Mechanicus’un teknolojik olarak en gelişmiş ordularından birinin kontrolünü elinize alın. Magos Dominus Faustinius olarak, keşfi Silva Tenebris’in yeni keşfedilen Necron gezegeninde yöneteceksiniz. Ekibinizi özelleştirin, kaynakları yönetin, unutulmuş teknolojiyi keşfedin ve Teknik Rahiplerinizin her hareketini kontrol edin.

Her kararınız misyonları şekillendirecek ve nihayetinde el yapımı 50’den fazla görevde komutanın altındaki birliklerin kaderine karar verecek. Yolunuzu dikkatlice seçin – Imperium buna bağlıdır.

Augment
Flesh zayıf! Kohortunuzu monte ederken Teknik Rahiplerinizi silahlar, destek eşyaları, Servo Kafatasları ve diğer mekanik takviyelerle yükseltin. Her oyun stili için bir ekip oluşturmak üzere birden fazla karakter sınıfından seçim yaparak ekibinizin disiplinlerini özelleştirin.

Eşsiz Taktiksel Savaş
Cesaretinizi xenos pusularının aşırı baskısı altında test edecek sürükleyici stratejik mücadeleye katılın. Biliş Puanlarını kullanarak en güçlü silahlarınıza ve yeteneklerinize erişin ve duraklamadan düşmanınızı ilerletin. Korkma, Omnissiah cesurdan yana.

Daldırma
Kütüphanesi Kara Kütüphane yazarı Ben Counter tarafından yazılan, Adeptus Mechanicus grubunun eşsiz kişiliğine uyacak şekilde hazırlanmış, her karakterin kendi kişiliklerine ve gündemlerine sahip olduğu etkileyici bir hikaye. Gerginliği hissedin ve benzersiz görsel efektler ve nefes kesen ses ile bağlılığa hayran olun.

Zor Kararlar
Ark Mechanicus, Caestus Metalican’dan geleceği güçlendirecek zorlu kararlar verin ve sizi gerçekten eşsiz bir oyun için alternatif sonlara doğru gönderin. Bununla birlikte, her bir mezarı ne kadar çok keşfederseniz, ödüller de o kadar büyük ve tehdit de o kadar yüksek olur.

Omnissiah’ın Kanülleri
Oyun içi başarıları toplayın ve savaş sıcağında size yardımcı olmak için görev başına bir kez kullanılabilecek güçlü yeteneklerle ödüllendirin.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
64 bit işlemci ve işletim sistemi işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64 bit Windows 7, 64 bit Windows 8 (8.1) veya 64 bit Windows 10
İşlemci: Minimum 3.30 GHz ile Intel Core i3 (GHz daha düşükse) 3.30 12 GB RAM gereklidir yerine)
Bellek: 8 GB RAM
Grafik: 2GB ATI Radeon HD 7970, 2GB NVIDIA GeForce GTX 770 veya daha iyi
Depolama: 11 GB boş alan
ses kartı: DirectX uyumlu ses kartıSerinin tüm oyunları için Warhammer Serisi indir
Oyun: Warhammer 40000: Mechanicus Omnissiah Edition
Tür: Strateji
Platform: PC
Boyut: 5.38 GB
Crack: GOG
Eklenme: 26 Temmuz 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir