Among the Sleep – Enhanced Edition Torrent indirUyku arasında, uğursuz sesler sizi bir gecenin ortasında uyandıktan sonra annenizi arayan küçük bir çocuk oynadığınız ödüllü bir birinci şahıs korku macerasıdır.

Within the Sleep’in geliştirilmiş sürümü, oyuna entegre edilmiş gelişmiş görseller, dijital sanat kitabı ve film müziği, seçilebilir pijamalar, gelişmiş bulmacalar ve oynanış, yeni diyalog ve daha önce hiç görülmemiş sahnelerin ve deneyimlerin ardında keşfedebileceğiniz yepyeni bir müze seviyesi içeriyor. serbest bırakılan oyundan görüntüleri ve kavramlar.

Uyku arasında iki yaşında bir çocuk olarak oynadığınız birinci şahıs bir korku macerası var. Gecenin ortasında gizemli seslere uyandıktan sonra, karanlıkta annenizi arayan bir yolculuğa başlarsınız.

Oyun, tanıdık ve dostça bir ortam uğursuz bir şeye dönüştüğünde bir çocuğun hissettiği dehşeti yaşamanızı sağlar. Gerçeküstü ortamlarda dolaşırken, eşlik eden bir oyuncak ayı vardır. Her gölgede saklanan tehditler olabilir, ancak geleneksel bir savaş yoktur. Bunun yerine, hayatta kalmak için aktif olarak saklanacak ve yüzleşmekten kaçınacak yerler bulmanız gerekecek. Uyku arasında, savunmasız, korkmuş ve dünyayı anlamlandırmaya çalışıyorsunuz. Karanlık şeyler olacak. Konforu nasıl bulacaksınız?

– İki yaşında bir çocuğun bakış açısı. Küçük, savunmasız ve çaresizsiniz. Ancak gizlemek için küçük yerlere de sürünebilirsiniz. Kanepenin altında çılgınca sürünerek kendi ellerinizi görmek kendinizi daha da kırılgan hissetmenizi sağlar.
– Hikayeye odaklanmış, ucuz korkular değil. Çocuğun gerçeklik algısını vahşi hayal gücü ile birleştirmek, gerçekte kendi korku ve karışıklığınıza neden olan şeyi çözmenizi sağlar.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows XP / Vista /7/8/10
İşlemci: Çift çekirdekli 2,4 GHz
Bellek: 2 GB RAM
Grafik Kartı: 512 MB VRAM
DirectX: 9.0
Depolama: 2 GB kullanılabilir alanOyun: Among the Sleep – Enhanced Edition
Tür: Macera
Platform: PC
Boyut: 1.77 GB
Crack: GOG
Eklenme: 27 Temmuz 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir