The Legend of Kyrandia (Complete Series) Torrent indirKyrandia karanlık, gizemli ormanların ve uyuyan ejderhaların ülkesi. Yakutların ağaçlarda ve büyülerde bolca büyüdüğü fantastik bir arazi. Kim bu kadar cennet gibi bir toprağın bu kadar bunalmış bir katil doğuracağını hayal eder ki? Bazıları mahkeme şakası Malcolm’un başlamak için deli olduğunu söylüyor. Diğerleri, yavaşça huzurlu Kral William’ı öldürmek için onu yavaşça sürükleyen değerli Kyragem’e sahip olmanın yanan arzusu olduğunu sinsice, komplo tonlarında fısıldar.

Kyrandia’nın haklı prensi olarak, güçlü taşı kurtarmak için zor Malcolm’u takip etmelisiniz. Ancak o zaman tahta geri dönebilir ve Kyrandia topraklarına uyumu geri getirebilirsiniz. Kyrandia Efsanesi sizi bekliyor!

– Gerçek bir klasik – 90’ların başlarındaki bu unutulmuş mücevher, her macera oyunu hayranı için bir zorunluluktur!
– Büyüleyici, garip bir şekilde aydınlatılmış mağaraları arayacak, değerli taşlar toplayacak ve cüce cinleri kovalayacak, gittikçe daha zorlu görevlerin dört bölümü.
– Büyüleyici manzaralar, akıllıca yazılmış diyaloglar ve atmosferik müzik, Kyrandia’yı ziyaretinizi unutulmaz kılacaktır.

Kyrandia Efsanesi: Kaderin Eli (Kitap İki)

Kyrandia ülkesi parça parça kayboluyor ve laneti kırıp kurtarmak için dünyanın merkezine gitmek zorunda olan sıra dışı, genç mistik sensin. Gerçeküstü yolculuğunuz en keskin zihinleri bile bükecektir. Geniş, garip güzel bir arazide seyahat ederken, iksirleri karıştırmalı, büyü yapmalı ve Kyrandia’yı kıyamet eden sırları ortaya çıkarmak için çok tuhaf sakinlerin yardımını çekmelisiniz.

İlk Fables & Fiends macerasının kurnaz Kyrandian gazileri, Kyrandia Efsanesi, dev kurbağaların, konuşan ağaçların ve gerçekten garip meyvelerin favori ülkelerini tanıyabilir. Ama bu sadece eski Kyrandia değil! Zorlu bulmacalar, yeni karakterler ve kahramanımızdan birçok bilinçli wisecrack, Kaderi Hand’i selefinden daha zorlu hale getiriyor.

– Dev kurbağaların, konuşan ağaçların ve diğer eşit derecede garip sakinlerin evlerini yaptıkları kaprisli Kyrandia topraklarına dönün!
– Zihin Durumu Sistemi, size ve 50’den fazla karakterin önceki olaylara göre fikrinizi, ruh halinizi ve kargaşanızı değiştirmenizi sağlar.
– Bulmacaları çözün, yan görevlerle karşılaşın! Kyrandia öncekinden çok daha büyük bir dünya, evet, görünürde hiçbir sebep olmadan kaybolurken bile!

Kyrandia Efsanesi: Malcolm’un İntikamı (Kitap Üç)

Ülken seni hor görür. Karanlıklar Ülkesi sizi çağırıyor. Korsanlar bile seni reddediyor. Ve peruğunuz sincap gibi kokuyor. Herkesin uzun süredir nefret ettiği herkes, Kyrandia’nın meşhur Mahkeme Soytarısı Malcolm’sunuz ve yanlış anlaşılmış saklanmanızı kurtarmak için son bir şansınız var.

Algılanan bir kötü adam neredeyse hikayenin kendi tarafını anlatamaz. Kyrandia serisinin üçüncü ve son kitabında, Malcom’un ilk oyunda geçen olayları ele geçirdiğini keşfedeceğiz. Yüzgeçlerle Dünya’nın uçlarına hazırlanın

– Her hikayenin iki yüzü olduğundan, Kyrandia’yı Malcom perspektifinden yaşama şansınız var.
– Her şeyi tıklayın, herkesle konuşun, çivilenmeyen şeyleri alın, sizi geride tutan ve yolunuza çıkan hantal bir arayüz yok.
– Beyninize meydan bulmacalar. Bir adım atmadan ulaşabilir misiniz?
– Patentli Moodometre ile Malcolm’un kişiliğini ve konuşmasını kontrol edin. İyi olacak mısın yoksa çoraplarını mı uzatacaksın?


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Çift Çekirdekli, 2.4 GHz
Bellek: 512 MB
Grafik: 128 MB
DirectX: DX 9Oyun: The Legend of Kyrandia (Complete Series)
Tür: Platform
Platform: PC
Boyut: 877 MB
Crack: GOG
Eklenme: 26 Temmuz 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir