Total Overdose Torrent indirYıl 1989 ve Inca kalıntıları arasında kamufle edilmiş olan Maya ormanının sıcağı sıcağında derin, birkaç dakika boyunca nefesini yakalar ve elindeki eseri takdir eder, cesaretle uğraşmak için son bir nefes alma çabası olarak tapınak kalıntılarına karşı atar. güvenliğini sağlamak için bir DEA uçağına binmek. O asla eve, iddia edilen bir ‘aşırı doz’ trajik kurbanı olmadı. İki hafta sonra Ernesto’nun oğlu Ramiro Cruz, ikiz kardeşi Tommy’ye gizli ajan olarak çalıştığı ve babalarının ölümü hakkında yeni bilgiler edindiği için DEA tarafından hapisten çıkarıldı. Ancak, Tommy el bombasıyla bir kaza geçirdi ve şimdi Ramiro kardeşinin yerini, acımasız uyuşturucu karteli Papa Muerte’nin üstünü kapatan gizli bir operasyonda yerini almalı.

Meksika’nın uyuşturucu yakıtlı yeraltı dünyasında çılgın bir görevde bulunan Ramiro Cruz’un kontrolünü elinize alın. İnanılmaz bir savaş sistemi, aksiyonu yoğun tutar, üçüncü şahıs aksiyonunu maksimum katliam ve maksimum tekrarlanabilirlik için inanılmaz bir birleşik sistemle karıştırır. Çok çeşitli özel hareketler ve çok miktarda silah, Total Overdose’u bulmayı umduğunuz kadar çılgınca ve eğlenceli bir macera haline getirir ve kırmızı sıcak latin film müziği bu aksiyona mükemmel bir şekilde uyar. Bu, tüm hayatınız boyunca aradığınız mükemmel Latino gangsta sandbox oyunu olabilir!

Los Toros’un tohumlu kırmızı ilçesinden Meksika çölünün derinliklerine kadar 18 farklı ortamdan geçen zengin bir hikaye.

Düşmanlarınızı, acılı biberleri sallayabileceğinizden daha çirkin hareketler veren serbest stil bir dövüş ve dublör sistemi ile alçaltın.

Über havalı karakterlerle tanışın ve güçlü bir tekila kokusu ile misyonlara katılın.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Pentium 4
Bellek: 512 MB
Grafik: 128 MB
DirectX: DX 9Oyun: Total Overdose
Tür: Aksiyon, Macera, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 1.17 GB
Crack: GOG
Eklenme: 20 Ekim 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir