Startopia Torrent indirGüçlü yabancı ırklar arasındaki galaksiler arası bir savaşın ardından, bir kez gelişen yıldız gemisi ağı, uzay istasyonları ve gezegenler cansız kalıyor ve kıyametin izlerini taşıyor. Stationmaster olarak, terkedilmiş uzay istasyonlarını yeniden inşa etmek, hayatta kalanları tekrar birleştirmek ve eski İmparatorluğu eski ihtişamına geri getirmek size kalmış.

Ekolojik olarak düşünen ve geri bırakılan Karmarama ya da sevecen ve nazik Dahenese Sirenleri gibi çeşitli yabancı türlerle dolu olan her uzay istasyonu suç, ticaret, eğlence, ırksal gerilimler ve arkadaşlıklar ile canlanıyor. Bu faktörleri göz önünde bulundurarak, çeşit çeşit ve çeşitli yerleşik yabancıları yöneterek istasyonunuzu yeniden yapılandırın ve çalıştırın; ayrıca onları meteor yağmuru, yabancı haşarat istilası, uzay korsanlarının fitil grupları ve özellikle de virülanslı veba salgınları gibi tehditlere karşı koruyun. Medeniyeti yıkıntılardan yeniden inşa etmek kolay değildir, ancak gelecek sizin elinizde. Meydan okur ve herkes için ideal olan bir Startopia inşa eder misiniz?

Her biri benzersiz bir görünüme ve fonksiyona sahip dokuz ana karakter yarışı. Her sakin, benzersiz ruh halleri, arzuları, kişisel tarihi ve esprili karakter animasyonları ile bireysel bir karakterdir.

Tamamen işleyen yabancı toplum, ırkçı düşmanlık ve arkadaşlıklar, suç ve ceza, eğlence ve eğlence ve dinamik işleyen ekonomi.

Düzenlenebilir peyzajlı ve yönetilebilir ekosistemli biyo-güverte, size terazi şekillendirme konusunda tam kontrol sağlar.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Pentium 4
Bellek: 512 MB
Grafik: 128 MB
DirectX: DX 9Oyun: Startopia
Tür: Aksiyon
Platform: PC
Boyut: 417 MB
Crack: GOG
Eklenme: 20 Ekim 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir