Neverwinter Nights 2 Complete Torrent indirNeverwinter‘a tekrar hoş geldiniz!

Bards, geçmişte kahramanların hikayelerini söyler, ancak henüz kahraman olamayanlardan nadiren bahseder. Böyle bir kahraman, küçük West Harbor köyünde bir çiftçidir. Elf bekçisi Daeghun, kendi çocuğu olarak yetiştirilen kahramanımız, Gölgelerin Kralı’na karşı görkemli bir arayışa girecek. Neverwinter Nights 2, işlerinin hikayesidir. Maceraları, Neverwinter Nights 2: Betrayer Maskesinde devam ediyor. Kahramanımız uğursuz bir büyünün üzerine düştüğünü keşfeder. Süresiz açlığın laneti – ki ruhların ruhlarını tüketerek bastırılabilecek olan. Laneti kaldırmak için karanlık sırları ve işkence gören ruhları barındıran Gölge Diyarına seyahat etmek zorunda.

Neverwinter Nights 2: Zehir Fırtınası, kader ve destansı çilelerin görkemli görevlerinden bir nefes olarak veriyor. Sadece dört maceracı grubunu bir araya getirirsiniz (ya istatistiklerinin ve becerilerin her birini dikkatlice seçerek ya da karakterinize uygun olanları bulana kadar rastgele yeniden çevirerek) ve rüzgârın sizi götürdüğü yere gidersiniz. Samarach’ın geniş açık bölgesini ve Kılıç Kıyıları’nı keşfetmeniz için haritayı incelemeniz yeterli olacaktır. Sonra, yine bir başka macera: Eski ve unutulmuş bir mezarda, sıradışı bir maske buldunuz. Seni oldukça güçlü yaptı ama hayatını yaşayan bir kabusa dönüştürdü. Garip, korkunç vizyonlar ruhunuza işkence ediyor. Lanetli maskeden kurtulmaya çalıştığınız her zaman, gizlice size geri döner. Sadece bir çözüm var:

Neverwinter Nights 2: Complete, Dungeons & Dragons’ın en popüler kampanya ayarlarından biri olan Forgotten Realms’in fantezi dünyasında geçen epik bir RPG. D & D 3.5 kurallarından tüm kötü büyü, özellik ve prestij sınıflarını kullanın. Karakterlerinizi dilediğiniz gibi yaratın, Tiefling ve Aasimar gibi çok çeşitli ırklardan ve alt gruplardan birini seçin. Önceden hazırlanmış kampanyalar yetmediyse, dizginleri alabilir ve güçlü Obsidyen Neverwinter NIghts 2 Toolset’i kendi maceralarınızı yaratıp arkadaşlarınızla paylaşmak için kullanabilirsiniz!

Gerçekten epik bir deneyim arıyorsanız, Neverwinter Nights 2 Complete için Mod Spotlight ile yanlış gidemezsiniz!
Westgate dilinin gizemleri not: Westgate’in genişlemesinin gizemleri sadece İngilizce ve Lehçe dillerinde mevcuttur.

Çok oyunculu bildirim: Oyunun çok oyunculu bölümüne erişmek için önce benzersiz cd anahtarınızı girmeniz gerekir. Bu CD anahtarı hesap sayfanızda bulunabilir.

Neverwinter Nights 2: Complete, orijinal oyunu ve üç açılımını içerir: İhanetin Maskesi, Zehir Fırtınası ve Westgate’in Gizemleri.

Geliştirilmiş Neverwinter Nights 2 Toolset’i kullanarak kendi solo ve çok oyunculu D & D maceralarınızı yaratın ve barındırın.

Tanıdık birçok yeri yeniden keşfedin ve Neverwinter Nights serisindeki arkadaşlarınızla tekrar bir araya gelin.

Dört kampanyada 100 saatten fazla süren sürükleyici bir macera, hepsi nefes kesici detaylarda sunuluyor.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Pentium 4
Bellek: 1 GB
Grafik: NVIDIA GeForce 6800
DirectX: DX 9Oyun: Neverwinter Nights 2 Complete
Tür: Macera, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 7.42 GB
Crack: GOG
Eklenme: 20 Ekim 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir