Disciples: Sacred Lands Gold Torrent indirYeni bir çağın şafağı. En önemli savaşlar Kutsal Toprakların kalbinde başladı. Dört fraksiyon – İmparatorluk, Dağ Klanları, Ölümsüz Kılıçlar ve Lanetli Lejyonlar – savaş yırtılmış dünyaları ve uzun zamandır inandıkları tanrılar üzerinde hayatta kalmak ve hakimiyet için savaşırken savaşa hazırdır.

Mighty Lords, Disciples’ları ilerideki korkutucu görevlere hazırlanırken sessizce izler. Her savaşçı kutsal görevlerini tamamlamak için kılıç, büyücülük ve nadir bir cesaret mücadelesine girmelidir. İmparatorluk halkının geleceğini güvence altına almak için savaşır; Dağ Klanları rune bilgilerini geri kazanmaya çalışır; Ölümsüz Klanlar lanetlenmiş tanrılarından intikam peşinde koşarlar; ve Lanet olası Savaş lejyonları düşmüş meleklerinin ruhunu diriltmek için. Bu bir çaresizlik mücadelesidir.
Bir kılıcın her darbesi, ateşli büyünün her patlaması tükenmenin ötesine dayanmalıdır. Yıkım bulutları temizlendikten sonra, topraklar dönüştürülecek, yeni ordular dövülecek ve kurtarılanların tezahüratları toprak boyunca yankılanacak.

Hesaplaşma günü geldi… Sadece bir taraf zafer talep edecektir. Sadece seçilenler hayatta kalacak.

– Gold Edition 25 yeni senaryo ve çok oyunculu işlevsellik içerir
– Güçlü bir “bir dönüş faktörü” ile etkileyici bir oyun
– Karakterlerinizin ve birimlerinizin deneyim kazandığı sıra tabanlı strateji ve RPG karışımı


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows XP/7/8/10
İşlemci: 2.0 GHz, Çift Çekirdekli
Bellek: 1 GB
Grafik: 256 MB


Oyun: Disciples: Sacred Lands Gold
Tür: Strateji
Platform: PC
Boyut: 624 MB
Crack: GOG
Eklenme: 25 Mayıs 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir