S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky Torrent indirYıl 2011. Nisan 1986 olaylarını yansıtan İkinci Felaketten bu yana beş yıl geçti. Bölge, anomali alanlarını hareket ettiren ve daha önce erişilemeyen yerlere yeni yollar açan sık ve güçlü patlamalarla sarsıldı. Stalker grupları yeni bölgeler ve kilit noktalar için savaşıyorlar. Bir çok takipçi ölür, ama yeni başlayanlar gelmeye devam eder.

Eylem STALKER: Chernobyl’in Gölgesi olaylarından bir yıl önce, Strelok’un Bölge merkezine en başarılı yolculuğundan bir yıl önce – üçüncü olanı. Strelok ve ekibini başka bir karakterin bakış açısından öğreneceksiniz.

Bölge sizi bekliyor, sisler içinde saklanan yeni yerler ve bilinmeyen tehditler, uzaysal delikler ve canavarlar, zifiri karanlık geceler ve yükselen güneş ışınlarından tasarruf ediyor. Anormalliklerden kaçınmaya çalışın ve patlamalardan saklanmaya çalışın, Bölgeyi keşfedin ve eserler toplayın, radyoaktif ışınlamayı iyileştirin ve istediğiniz herhangi bir takipçi grup için savaşın! Ancak o zaman Strelok ve ölüm kamyonuna nasıl girdiği ve kolundaki STALKER dövmesini nasıl alacağı hakkında gerçeği ortaya çıkaracaksınız.

– Kızıl Orman, Limansk, Pripyat ve daha fazlasını keşfederken The Zone’u tanıyın!
– Gizem ve kalıcı tehlike atmosferi.
– Dünya size ve diğer Stalkerler ve fraksiyonlarla uğraşırken yaptığınız seçimlere tepki verir.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows XP/7/8/10
İşlemci: 2.0 GHz, Çift Çekirdekli
Bellek: 1 GB
Grafik: 256 MBSerinin tüm oyunları için S.T.A.L.K.E.R. Serisi indir
Oyun: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky
Tür: Korku, Macera, Shooter (FPS)
Platform: PC
Boyut: 3.48 GB
Crack: GOG
Eklenme: 26 Mayıs 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir