The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel II Torrent indirBarış bir anıdır.

Noble Faction’un Heimdallr’ı işgalinin ardından, Erebonia’da iç savaş patlak verdi. Aristokrasiye ve Dört Büyük Ev’e sadık olan il orduları, ülkenin büyük şehirlerinin birçoğunu Noble Alliance adına iddia ediyor. İmparatorluğun dört bir köşesinden geri çağrılan İmparatorluk Ordusu, henüz yeni karşı saldırıya başladı.

Rean, Celine ve Valimar ile Trista’dan kaçmayı başardıktan sonra, memleketinin yakınındaki dağlarda uyandı ve ne kaderinin ne olacağını belirlemedi, cesaretle kendisini kaçmak için cesaretle fırlatan arkadaşları oldu.

Yol kolay bir yol olmasa da, Rean tekrar kılıcını almaya karar verir, Erebonia’da İlahi Şövalye Valimar ile seyahat eder, VII. Sınıftan arkadaşlarını ararken ve fiyatı da çok geçmeden bir anlaşmazlığı sona erdirir. Sayın…

Aynı kıta üzerinde yer alan ve Nihon Falcom’un Sky ofshoot’unun en sevilen Parkurları olan Legend of Heroes imtiyazını alarak, Cold Steel Trails II (Japonca Senki II. Tüm Erebonia ulusunun kaderini değiştiren kesin çarpışmadan bir ay sonra. Yeni geliştirilen “ARCUS” sistemi ile hızlı, taktiksel sıraya dayalı mücadele, yeni Overdrive modu, hem karada hem de gökyüzünde yeni ulaşım araçları, yeni müttefikler, yeni tehlikeler ve Rean yorulmadan, ülkenin kargaşasına neden olan yanlışları düzeltmek için yorulmadan çalıştığı için yenilenen umut duygusu.

– Geçmişi Anımsatan Bir Doğrudan Sequel – Cold Steel Trails’den elde edilen net veriler, Colds II’nin Trails’ına aktarılıyor, oyunculara bonuslar veriyor ve en önemlisi, Thors Askeri Akademisi’nde geçirilen zaman içinde yapılan ve daha kişiselleştirilmiş olan birçok ilişkiyi hatırlatarak hikaye boyunca konuşmaları.

– Yeni Ulaşım Modlarında Karaya ve Gökyüzüne Çıkın – Hızlı seyahat artık sadece Trista için değil; kişiselleştirilmiş bir zeplin artık oyuncuların hem tanıdık hem de yabancı destinasyonlarda hızlıca seçim yapmasına ve inmesine izin veriyor – karada, ata binme sadece geri dönüşleri sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda oyuncular harita üzerinde hızlı ulaşım için Angelica’nın bisikletini özelleştirip kullanabiliyorlar.

– Link Sistemi yeni bir Overdrive Moduyla İade Ediyor – Müttefiklerle bağlanma Combat Link Sistemiyle ödeme yapmaya devam ediyor, iyileştirme, koruma ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli savaş avantajlarını netleştirmek ve yeni Overdrive modu bağlantılı karakterlerin saldırılarına izin veriyor Yeni stratejik savaş seçenekleri için üst üste üç sıra.

– Oyunu Daha Önce Hiç Olmadığı Halinde Tecrübe Edin – PC sürümüne% 50 daha fazla İngilizce seslendirme satırı eklenmiş ve konsolda daha önce oynamış olanlara bile taze bir deneyim katılmıştır. Bu sürüm için yeni özellikler arasında ultra boy en boy oranı desteği, turbo modu ve oyuncuların doğrudan Steam’den en son tasarruflarına kadar başlamalarını sağlayan anında devam etme özelliği bulunuyor.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 veya üstü; 64 bit işletim sistemi gerekli
İşlemci: Intel Atom x7-Z8700 2,4 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: Shader Model 5 (GeForce 400 / Radeon HD 5000 / Intel 2012 sonrası serisi)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 19 GB boş alanSerinin tüm oyunları için The Legend of Heroes Serisi indir
Oyun: The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel II
Tür: Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 14.46 GB
Crack: GOG
Eklenme: 03 Aralık 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir