The Caligula Effect: Overdose Torrent indirMobius. İnsanların gerçeğin acısını ve sorunlarını unutmasını sağlamak için var olan pastoral bir dünya. Duygusal bir vocaloid programı tarafından yaratılan bu dünyada, Mu (Mu), gerçeklik ve fantazi bulanıklaştı ve lise yıllarını mutluluk içinde yeniden yaşamalarını sağladı. Oysa bu görünüşte güzel ve mükemmel dünyada, bir şeyler yanlış. Bu sahte cennetten diğer öğrencilerle birlikte kaçın ve The Caligula Effect: Overdose!

Temel Özellikler:

Yeni Özelliklerin Aşırı Dozu – Caligula Etkisi: Overdose, gelişmiş görseller ve oyun deneyimi! Mobius’un sanal dünyasından kaçarken yeni senaryoları, sonları ve “Yasak Müzisyen Rotası” nı keşfedin.

Kishimai Lisesinin Yeni Yüzleri – Yeni eklenen bayan kahramanı oyna! Ayrıca, her biri kendi Ostinato Müzisyeni ile yüzleşecek Go-Home Club’ın iki yeni üyesiyle tanışın.

Hayali Zinciri Kullan! – Turn-tabanlı savaş, bu zarif JRPG savaş sisteminde heyecan verici hareketlerle buluşuyor! Düşmanlarınızın daha sonra ne yapacağını tahmin etmek için Hayali Zinciri kullandıktan sonra kusursuz bir strateji geliştirin!

Birleştirmek ve Kaçış – Bazen, yalnız gitmek zor. Savaşta becerilerinizi geliştirmek ve sonuç olarak gerçeğe geri dönmek için bu hayali cennette 500’den fazla öğrenciyle arkadaş olun.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit veya üstü
İşlemci: Çift çekirdekli Intel veya AMD işlemci, 2,5 GHz veya daha hızlısı
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: NVIDIA GeForce 450 GTS veya AMD Radeon 6770 HD
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 6 GB kullanılabilir alanOyun: The Caligula Effect: Overdose
Tür: Aksiyon, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 6.08 GB
Crack: GOG
Eklenme: 03 Aralık 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir