Stranded Sails – Explorers of the Cursed Islands Torrent indirMürettebatınızla birlikte gizemli bir takımada üzerinde gemi kazası geçirdiniz. Ağır yaralı kaptanın oğlu / kızı olarak, sizler görevlendirilir ve hayatta kalanlar için bir kamp kurarsınız. Gıda kaynakları sınırlı olduğundan, kendi mahsullerinizi ekersiniz ve küçük bir çiftlik kurarsınız. Amacınız sonunda yeni bir gemi inşa etmektir. Böylece tüm adaları faydalı hazineler ve vahşi doğada daha derin ve daha derin bir yem için ararsınız. Gezilerinizde birçok heyecan verici görev sizi bekliyor; ayrıca birçok tehlike ve tehdit. Lanetli adaların sırrını çözecek misin? Kaçmanın tek yolu bu. Maceracı derinlerde uyandır!

Çiftçilik ve Mürettebat
Hayatta kalanların kampını kur ve yiyecek kaynakları bul. Kaynaklar sınırlı olduğundan, kendi mahsullerinizi ekersiniz. Adım adım tüm kurtulanları beslemek ve kampında onları mutlu etmek için kendi çiftliğini kuruyorsun. Ancak o zaman yeni bir gemi inşa etme hedefinize ulaşmayı ve takımadalardan kaçmayı başaracaksınız. Mürettebat üyeleriniz mutlu ve iyi beslenirse, kamptaki önemli araç güncellemelerine ve kullanışlı kısayollara erişmenizi sağlar. Ayrıca, daha fazla tarım arazisi, süslü şapkalar (kozmetik) ve gizemli hazine haritaları alacaksınız.

Keşif
Babanızın eski donanma spyglass’ını kullanarak bir adadan diğerine birçok keşif gezisine çıkacak ve hem yol boyunca hem de çalılıklar arasında keşfe çıkacaksınız. Ve farklı adalarda yeni bitki tohumları ve daha birçok şaşırtıcı hazine bulunmayı bekliyor.

Hikaye Odaklı Görevler
Hayatta kalanların kampını genişletmek ve mürettebatınız için çalışmayı biraz daha kolaylaştırmak için ada cennetinizde çeşitli görevler üstlenebilirsiniz. Ama dikkatli olun – bu ada idil oldukça hain! Mürettebatınızla yalnız değilsiniz. Bazı garip tehditler belirli adalarda beliriyor! Lanetli adaların sırrını çözecek misin? Çünkü onları terk etmenin tek yolu bu.

– Rahat bir açık dünya çiftçilik macerasını deneyimleyin
– Hayatta kalmak için çiftlik yapın ve yemek yapın
– Macera dolu macera dolu usta görevler
– Yeni bitkiler ve faydalı eşyalar bulmak için adaları keşfedin
– Enerji rezervlerinizi izleyin ve doğru yemeği seçin
– Mürettebatınız için yiyecek sağlayın ve mutluluk seviyelerini iyileştirin
– Birkaç heyecan verici şekilde farklı adaları keşfedin
– Kurtulanların kamplarının yaratılmasını ve genişlemesini yönetin
– Doğaüstü tehlikelere karşı savaşın
– Lanetli adaların sırrını çözün
– Bir gemi üreticisi olarak yeteneklerinizi kanıtlayın
– Hayatta kalma macerasını yaşayın gündüz ve gece döngüsü


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows 7/8/10
İşlemci: Çift Çekirdekli: 2Ghz
Bellek: 2 GB RAM
Grafik: 512 MB
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 4000 MB kullanılabilir alanOyun: Stranded Sails – Explorers of the Cursed Islands
Tür: Macera, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 698 MB
Crack: GOG
Eklenme: 04 Aralık 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir