The King of Fighters XIV Galaxy Edition Torrent indirKOF XIV, beğenilen THE KING OF FIGHTERS dövüş oyunları serisinin en yeni girişidir. Deneyimli yaratıcı ve FATAL FURY yaratıcısı Yasuyuki Oda liderliğindeki KOF XIV, serideki ana hat girişi için bir ilk olan yeni 3D görselleri uygularken serinin bilinen ikonik oynanışını alıyor! Ana oyunda 50 karakterden oluşan sağlam bir kadro ve 4 DLC karakterinin yanı sıra hem hayranların favorileri hem de yeni karakterler de dahil olmak üzere bu giriş hem eski oyuncular hem de yeni başlayanlar için mükemmel!

OYUN ÖZELLİKLERİ:
– 58 Savaşçı: KOF Serisinde gelmiş geçmiş en büyük karakter listelerinden biri!
50 karakterlik orijinal listeye ek olarak, dövüşe 8 DLC karakteri katılıyor! İkonik karakterler ve yeni meydan okuyucular, destansı savaşlar için KOF XIV GALAXY EDITION’da bunu sergiliyor.
– Yeni Bölüm: Yepyeni bir Kof Saga!
KOF Serisinin hikayesi OROCHI, NESTS ve ASH sagaları üzerinden devam ediyor. KOF’un zengin hikayesi bitmedi ve KOF XIV GALAXY EDITION ile yepyeni ve heyecan verici bir hikayeyle geri dönüyor.
– 3’e 3: KOF’un geleneksel oyun sistemi geri döndü!
Oyunun sağlam karakter listesinden en sevdiğiniz 3 dövüşçüyü seçin ve KOF’un geleneksel “3’e 3 TAKIM SAVAŞI” oyun sistemiyle zafere ulaşın.
– Oyun Modlarının Bolluğu
KOF XIV GALAXY EDITION, bugüne kadarki en iyi KOF deneyimi için HİKAYE MODU, VS MODU ve bir GALERİ MODU gibi çok çeşitli oyun modlarına sahiptir. PARTY BATTLE: Yeni bir dövüş oyunu deneyimi VS Online “PARTY BATTLE” da altı kişiyle (her takımdan üç oyuncu) birlikte oyuna girin! Otantik bir dövüş oyunu turnuva deneyiminin sıcaklığını hissedin.
– RUSH: Yeni başlayanların savaş sistemine girişini kolaylaştırmayı amaçlayan yeni bir özellik
Yeni tanıtılan “RUSH” özelliği, acemi oyuncuların bile Light Punch’a tekrar tekrar basarak kombo yapmalarına olanak tanır.
– Doruk İptal:
Ultimate Combos! Kombo sistemi, KOF XIV’de gelişti ve oyuncuların şaşırtıcı bir hasar için aynı kombinasyonda bir SÜPER ÖZEL HAREKET’ten CLIMAX SÜPER ÖZEL HAREKET gerçekleştirmesine olanak tanıdı.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
İşlemci: Intel Core i3-4160 @ 3.40GHz
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: NVIDIA® GeForce® GTX 480
Depolama: 16 GB kullanılabilir alanOyun: The King of Fighters XIV Galaxy Edition
Tür: Dövüş
Platform: PC
Boyut: 14.7 GB
Crack: GOG
Eklenme: 14 Ağustos 2020

Yorumlar

  1. Oyun yüklenirken ingilizce bir hata veriyor. Birde altında “Diskteyeterli alan yok diyor ama en az 50 GB boş yer var?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir