Red Faction: Armageddon Torrent indirRed Faction direnişinin ve Marauder müttefikleri yarım yüzyıl sonra Mars’ı acımasız Dünya Savunma Kuvvetleri’nden kurtardı, Mars’taki uyum yeniden tehdit altında, ancak bu sefer gizemli bir şekilde öldürücü bir kuvvet tarafından kaplandı.

Mars’a Dünya’ya benzer havası ve havasıyla gelen devasa Terraformer yok edildiğinde, atmosfer kaosa döner, süper fırtınalar ve şimşekli fırtınalar gezegeni içine alır. Kolonistler, hayatta kalmak için yer altı madenlerine kaçar ve yaşanabilir mağaralar ağı kurar.

Beş yıl sonra, Mars Devrimi kahramanları torunu olan Alec Mason ve Samanya’nın torunu olan Darius Mason, Kolonist faaliyetinin yeraltı merkezi olan Bastion’dan kazançlı bir iş çıkarmaktadır. Madencilik, temizleyici, paralı çalışma – eğer iş tehlikeliyse, Darius senin adamın. Şimdilerde birkaç aklı başında kişi, Darius gibi müteahhitlerin ve yerleşim birimleri arasında mal kaçakçılığı yapan kaçakçıların yanı sıra tahrip olmuş bir yüzeye giriyorlar.

Darius, eski bir Marauder tapınağında gizemli bir şaftı yeniden açmak için kandırıldığında, uzun süre uyuyan bir kötülük serbest bırakır ve Mars’ta Armageddon’u serbest bırakır. Sömürgeci ve Marauder yerleşimleri paramparça olunca, sadece Darius ve Kızıl Grup insanlığı kurtarabilir. Savaş onları fırtına patlatan gezegenin karşısında ve altında da tarif edilemez tehdidin tam merkezine götürecek.

Red Faction®: Armageddon ™, yeni ve çığır açan zorluklarla eleştirel beğeni toplayan, en çok satan franchise’ı genişletiyor. Siz insanlığın hayatta kalmak için son umudunuz.

Anahtar özellikler:
Enfestasyon Modu – 1-4 oyuncu kooperatif, objektif temelli bir deneyim ile düşman ordularını sallayın.

Harabe Modu – Rekabetçi ve gündelik imha bazlı modlarda imha araçlarına hakim olun.

Mars’ta Cehennem – Darius Mason sadece Mars’ın yüzeyi tahrip olduğunda izleyebilir. Yeraltında teselli aramak, insanlığa karşı daha büyük bir tehdit ortaya çıkar.

Nano Forge – Nano Forge’nin yıkıcı gücünü büyük sarsıcı patlamalar ile açığa çıkarın ya da düşürülmüş sömürgeci savunmasını Geo-Mod 2.0 ile yeniden kurun.

Martian Underground – Eski bir kötülüğün arkasındaki gerçek, Darius’u harap olmuş Mars yüzeyinde, büyük donmuş buzulların altında ve közlenmiş magma nehirleri üzerinde bir savaş başlatmaya zorlayacak.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows® XP
İşlemci: 2GHz Çift Çekirdekli İşlemci (Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon ™ X2) veya daha yüksek
Bellek: 2GB Sistem RAM veya daha fazla
Grafik: 320MB Video RAM, Shader Model 3.0 destekli GPU, NVIDIA ® GeForce® 88xx serisi veya daha iyisi, ATI Radeon ™ HD30xx serisi veya daha iyisi
DirectX®: 9.0c
Sabit Sürücü: 7.5 GB
Ses: %100 DirectX® 9.0C uyumlu ses kartıOyun: Red Faction: Armageddon
Tür: Aksiyon, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 8.99 GB
Crack: GOG
Eklenme: 03 Aralık 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir