The Bard’s Tale Torrent indirHayattaki öncelikleri maddi zenginlik ve ebediyen zevklerin kazanılması olan, kaba, manipülatif ve gürültülü bir şarkıcı olan titüler Bard olarak oynuyorsunuz. Bard doğası gereği alaycı, ama ‘Ne güzel’ veya ‘Sarky’ tepkilerini seçerek onun ne kadar saçma olduğuna karar veriyorsun. Yine de çok ukala kapılmadığına dikkat et; Üzüldüğün halk seni rahatsız etmek için geri gelebilir.

Kısık maceralarında Bard, acayip bir eksantrik grubu oluşturuyor ve tutuşmaz davasına yardım etmek için uyumsuzluk yapıyor. Düşmanlar geleneksel veya büyülü silahlar kullanılarak yenilebilir ve yaratıkları toplamak için Bard’ın kulağa hoş gelen zil seslerini de kullanabilirsiniz. İnsanları kurtarmaktan sıkıldıysanız veya kendilerini biraz ciddiye alan oyunlardan sıkıldıysanız, Bard’s Tale sizin için çok iyi olabilir.

“Bard’ın Hikayesi şimdiye kadar oynadığım en eğlenceli oyun ve orada tüm eğlenceli oyunları oynadım.” – IGN
“Bu gülünç derecede bağımlılık yaratan arayışı ve en komik macerasına girerken silahını ve mesanesini hazırla. yıl, The Bard Tale ”- Oyun Chronicles
“ Bu oyun en keskin haliyle hiciv ”- Cheat Code Central

– Orijinal klasik oyunları Bard’ın Masalı 1, 2 ve 3’ü içerir.
– 150’den fazla benzersiz silah, zırh, alet, jeton, eserler ve yağma!
– Şehirleri, vahşi ormanları, nehirleri, kaleleri, kuleleri, gizli zindanları, karlı dağları, mağaraları, perili mezarları ve daha fazlasını keşfetmek için geniş bir dünya!
– Bard olarak Cary Elwes (Prenses Gelin) ve Anlatıcı olarak taklit edilemez Tony Jay de dahil olmak üzere, Hollywood’un en iyi yeteneklerinden 14 saat boyunca olağanüstü seslendirme.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Pentium 4
Bellek: 512 MB
Grafik: 128 MB
DirectX: DX 9Oyun: The Bard’s Tale
Tür: Aksiyon, Macera, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 3.3 GB
Crack: GOG
Eklenme: 19 Ekim 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir