Earth 2150 Trilogy Torrent indirAsker hareketlerinizi planlarken tamamen 3 boyutlu peyzajı göz önünde bulundurun: yüksek dağları ölçeklemeniz, koruyucu kalkanları kazmanız ve tünel sistemlerini oluşturmanız gerekir. Patlamalar ve patlamalar anında tüm bölgeleri değiştirebilir.

Yeryüzü 2150: 21. yüzyılın yeni bir çağın şafağını müjdelemesi gerekiyordu. Bilimsel gelişmeler küresel barış ve refah getirdiği için savaşlar, kıtlıklar ve son 20 binyılın çektiği acı uzak, soluk bir hatıra haline gelecekti. Beklenen küresel çatışma, gezegeni özüne sarstıran bir şiddetten doğdu.

“Ay Projesi” insanlık tarihinin en karanlık bölümlerinden biridir. Lunar Şirketi, Avrasya Hanedanı ve Birleşik Uygar Devletler, her şeyi kapsayan son savaş için kendilerini hazırlarken, aylardır gizli bir proje üzerinde çalışmalar yürürlüktedir.

“Kayıp Ruhlar” sevgili gezegenimizin Dünya’nın sonunu görüyor. Avrasya Hanedanı ile Birleşik Uygar Devletler arasındaki yıkıcı savaşlar büyük hasara yol açtı ve gezegenimizde ölümcül yaralara neden oldu, buzullar eridi, deniz tehditkar bir seviyeye yükseldi ve göktaşı yağmuru dünyanın tüm bölgelerini gömdü. Nüfus için geriye kalan tek umut, Kızıl gezegen Mars’a kaçış oldu.

– Üçlemenin orijinal Earth 2150 kampanyasını, her iki açılımın yanı sıra içerir: Ay Projesi ve Kayıp Ruhlar
– 4X ve klasik RTS öğelerinin harika bir karışımı
– Oyuncunun kendi araçlarını araştırmasını ve inşa etmesini sağlayan yenilikçi bir oyun içi birim yaratıcısı


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Pentium 4
Bellek: 512 MB
Grafik: 128 MB
DirectX: DX 9Oyun: Earth 2150 Trilogy
Tür: Strateji
Platform: PC
Boyut: 1.58 GB
Crack: GOG
Eklenme: 19 Ekim 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir