Lucius Torrent indir“İşte bilgelik. Anlayışına göre Canavarın sayısını hesaba katın: çünkü bu bir insanın sayısı; ve sayısı Altı yüz üçlü ve altı. ”- Vahiy 13:18
Küçük Lucius, 6 Haziran 1966’daki şeytani derecede önemli bir tarihte doğduğunda, hiç kimse onun normal küçük bir çocuktan başka bir şey olmasını beklemiyordu. Lüks bir malikanede geçirdiği çocukluğu, her çocuğun çocukluk yılları kadar normaldi – Lucius’un istediği her şeyle büyüdüğü gibi, ebeveynlerinin aşırı zenginliği dışında. Lucius 6 yaşına geldiğinde her şey bir konuşma biçiminde Cehenneme gitti. Gerçek babası olan Şeytan, doğum gününden önceki gece Lucius’a gerçek mirasını açığa vurarak rüyalarında kendini gösterir. Cehenneme dünyadaki gerekli tüm araçları kullanarak getirmek Lucius’a kalmış.

Telekinezi ve zihin kontrolü gibi maddeleri, araçları ve cehennemin güçlerini kullanarak ölümcül kazaları düzenleyin. Klasik macera oyununu 3D dünyasının özgürlüğü ve açıklığı ile birleştirerek, fikirlerinizi kullanmak zorunda kalacaksınız ve çok geç olana kadar ümitsiz görevinizi kimsenin bilmemesini sağlamalısınız!

-Omen “The Shining” ve “Exorcist” dahil olmak üzere korku filmi türünün klasiklerine saygı gösterin.
-Çarpıcı ve büyüleyici görseller ile dolup nefes kesici bir atmosfer!
-Ben, geniş güçlerini keşfetmen ve manipüle etmen için geniş, açık bir 3D dünyası!


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Pentium 4
Bellek: 2 GB
Grafik: NVIDIA 8800
DirectX: DX 9Oyun: Lucius
Tür: Korku, Macera, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 2.02 GB
Crack: GOG
Eklenme: 20 Ekim 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir