The Banner Saga 2 – Deluxe Edition Torrent indirBanner Saga 2 – Deluxe Edition, oyunu ve film müziğini içerir.

Banner Saga 2’de ödüllü macera devam ediyor! Bu destansı, hikaye tabanlı, rol yapma oyunu, zorlu bir dünyadaki duygusal yolculuğunu sürdürüyor. Cesur liderlik kararları, kaynakların akıllıca kullanımı ve yetenekli savaş taktikleri, Viking klanlarınızın hayatta kalmasını sağlamak için çok önemlidir. Banner Saga 2’de indie oyun dünyasının fırtınada neyin yaşandığını yaşayın!

Destansı Viking destanı devam ediyor – güzelce 2D elle çizilmiş muharebe dizileri ve animasyonlar özel efektlerle daha da geliştirildi, bir kez daha Grammy adayı besteci Austin Wintory’nin uyarıcı bir skoru eşliğinde

Hikayenizi yönlendirmeye devam eden oyuncu seçimi – hikayeniz, ilk oyunda yapılan seçimlere ve bu oyunda yapmanız gereken zor seçimlere dayanarak devam eder.

Yeni Karakterler ve Yeni Bir Yarış – yeni karakterlerle ve yeni bir yarış olan Horseborn ile epik yolculuğunuza devam edin.

Sonuçlarla Geliştirilmiş Stratejik mücadele – gelişmiş, daha stratejik savaş tahtaları savaşı güçlendirir ve karakterlerin kalıcı kaybı, savaş bittikten uzun bir süre sonra aklınıza ağır gelir.

Yolculuk savaş kadar önemlidir – karavanınızı seyahat ederken karavanınızı kurma ve yönetmedeki rolünüz, yalnızca kendi hayatta kalmanız için değil, bütün bir medeniyetin hayatta kalması için de önemlidir.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows: XP SP3 / Vista / 7/8/10
Bellek: 2 GB RAM
Depolama: 4 GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Windows: 7/8/10
Bellek: 4 GB RAM
Depolama: 6 GB boş alanSerinin tüm oyunları için The Banner Saga Serisi indir
Oyun: The Banner Saga 2 – Deluxe Edition
Tür: Macera, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 5.8 GB
Crack: GOG
Eklenme: 08 Ekim 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir