The Banner Saga Torrent indirStratejik seçimlerinizin kişisel seyahatinizi doğrudan etkilediği epik bir rol oynayan Viking efsanesiyle yaşayın. Karavanınızla seyahat ederken, bu çarpıcı ve zorlu manzarada müttefik olun. Tüm uygarlığı tehlikeye atan yeni bir tehdide karşı mücadele edecekleri dikkatlice seçin. Seyahat, konuşma ve savaşta verdiğiniz her karar, hikayeniz ilerledikçe sonuç üzerinde anlamlı bir etkiye sahiptir. Herkes hayatta kalamaz, ama hatırlanacaklar.

2B görkemiyle canlandırılan destansı bir Viking destanı – Grammy adayı besteci Austin Wintory’den hatırı sayılır bir skorla birlikte elle çizilmiş savaş dizileri ve animasyonlar, seni İskandinav mitolojisinden ilham alan bir fantezi dünyasına çekecek.

Boynuzlu devler, insan ve var olmak üzere 2 farklı yarıştan 25’in üzerinde oynanabilir karakter – epik yolculuğunuza her biri benzersiz yeteneklere ve oyun tarzınıza uyacak şekilde yükseltme seçeneklerine sahip 7 farklı sınıftan çeşitli karakterlerle başlayın.

Sonuçlarla stratejik mücadele – zafer ya da mağlubiyet ve hatta bir karakterin kalıcı olarak kaybedilmesi savaşta hangi karakterleri seçtiğine ve daha sonra hangi kararları verdiğine bağlı.

Yolculuk savaş kadar önemlidir – karavanınızı sürdükçe karavanınızı inşa etme ve yönetmedeki rolünüz, yalnızca donmuş manzaralarınız için değil, sadece kendi yaşamınız için değil, tüm uygarlığın hayatta kalması için kritik öneme sahiptir.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Çift Çekirdekli, 2.4 GHz
Bellek: 2 GB
Grafik: 256 MB
DirectX: DX 9Serinin tüm oyunları için The Banner Saga Serisi indir
Oyun: The Banner Saga
Tür: Macera, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 2.33 GB
Crack: GOG
Eklenme: 08 Ekim 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir