Runestone Keeper Torrent indirRunestone Keeper, klasik rol oynama öğelerini ve sıra tabanlı dövüş stratejisini harmanlayan roguelite zindan tarayıcısı için zorlu bir roguelike sahiptir.

Zindan roguelitesine dalın ve kendi epik serüveninize başlayın! Sırt çantanı al, şu tozlu kılıçları keskinleştir, karanlık odaya gir ve zafer için savaş!

– Rastgele Oluşturulmuş Zindan Öğeleri – Neredeyse her şey benzersiz bir deneyim sağlamak için her seferinde farklı şekilde üretilir!
– Önek ve Sonek Tabanlı Ekipmanlar – Loots rastgele fakat nadir ön ekler ve sonekler ile birlikte gelir. Katil bir takım elbise için savaş, topla ve birleştir!
– Çeşitli Canavar Karışımları – Hafifçe vurun ya da sizi çılgına döndürebilecek tamamlayıcı yeteneklere sahip canavarlar tarafından öldürülün.
– Öğeler, Tuzaklar, Cihazlar ve Olaylar – En çaresiz anda bile olumlu bir dönüş için fırsatlar. Akıllıca seçim yapın ve istenmeyen ortamları kendi avantajınıza kullanın!
– Kahramanlar ve Tanrıçalar – Kahramanın niteliklerini geliştir! Yüce Tanrı’nın kutsamalarını almak için fedakarlık yapın (ve daha sonra öfkesini kontrol etmesi için ona ihanet edin)!
– Zorlu Bir Deneyim – Trajik (kalıcı değil söz) ölüme hazırlayın.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows: XP / Vista /7/8/10
İşlemci: Pentium 4 3.0GHz veya daha yüksek
Bellek: 2 GB RAM
Grafik: ATI Radeon 2400 / NVIDIA 8600M / Intel HD Graphics 3000 veya daha yüksek
DirectX: Sürüm 9.0c
Sabit Sürücü : 512 MB kullanılabilir alanOyun: Runestone Keeper
Tür: Rol Yapma (RPG), Strateji
Platform: PC
Boyut: 105 MB
Crack: GOG
Eklenme: 08 Ekim 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir