Syndicate Wars Torrent indirEn yeni EuroCorp Executive’imiz olduğun için tebrikler! Şimdi, Şirketimizin şeklini belirleyecek az sayıdaki kişiden biri olma özelliğini taşıyorsunuz. EX-ALFA3 açıklığınız, Marionette Remote Drone Operation Suite kullanmanıza izin verir. Acenteler ekibiniz her emri başarısız veya sorgulamadan takip edecek ve uygun gördüğünüz hedefleri yok etmekte özgürsünüz. Bu, New Epoch Kilisesi’nin zealotları olarak Şirketimize karşı rekabet edebileceklerini düşündükleri gibi size de hizmet edecektir. Göreviniz onları tamamen ortadan kaldırmak. Bu amaçla, hesabınıza 50.000 EuroCorp kredisi aktardık. Fonlarınızı akıllıca kullanmamak veya rekabeti ortadan kaldırmak, otomatik olarak ötenazi yapmanızı gerektirecektir. Becerilerinizin ve dürüstlüğünüzün bu durumun asla ortaya çıkmayacağından emin olacağına inanıyoruz.

İçtenlikle,
EuroCorp Yönetim Kurulu.

Kentsel bir şiddet içeren kargaşaya hoş geldiniz. Siber ağlarla güçlendirilmiş Ajanlar ekibinin kontrolünü ele geçireceğiniz ve düşmanı mahvedeceğiniz Sendika Savaşlarına (Syndicate Wars) hoş geldiniz. Ekibinizi geliştirmenize ve onları daha verimli öldürme makinelerine dönüştürmenize olanak tanıyacak araştırmaya yönlendirin. Hedeflerinizi klasik izometrik bir perspektiften öldürmek, yok etmek ve ortadan kaldırmak için çevreyi kullanın. Eğer toplara ihtiyaç duyuyorsanız, neden büyük kalabalıklar, hatta düşman ajanları kontrol etmek ve kirli işleri yapmaları için Acentelerinizi Persuadertrons ile silahsız bırakmıyorsunuz? Şiddetli manga tabanlı gerçek zamanlı taktiklerin acımasız geleceğine hoş geldiniz!

Nükleer el bombası ile bir banka soymak! Tam anlamıyla evi yıkın! Çevre tamamen yıkılabilir!
EuroCorp Sendikası veya New Epoch Kilisesi olarak iki taraftan da oynayın.
Fütüristik silahlar – Persuadertron, Elektron Topuz, Uydu Yağmuru, Nükleer El Bombası – Size her türlü nükleer bombalama, elektrik çekme, propaganda yapma imkanı verir!


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: 1.8 Ghz
Bellek: 128 MB
Grafik: 32 MB
DirectX: DX 7Oyun: Syndicate Wars
Tür: Aksiyon, Strateji
Platform: PC
Boyut: 199 MB
Crack: GOG
Eklenme: 15 Haziran 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir