Syndicate Plus Torrent indirYarının karanlık ve bükülmüş kentlerinde, kurumsal sendikalar küresel egemenlik için rekabet ediyor. Ancak, toplantı odası anlaşmaları ve geleceğin kurumsal devralmaları bugünden çok daha farklı görünüyor: yarım adamlardan oluşan ekipleri, yarım makineli siborgları ve vicdanları olmayan silahları yöneten pazarlama direktörleri tarafından yönetiliyorlar.

Syndicate Plus’da hırslı bir pazarlama müdürüsünüz, bir cyborg paralı askeri ekibine liderlik etmek üzere seçtiniz. Problem çözme departmanında çalışıyorsunuz ve problemlerin “bakımı” konusunda çok iyisiniz. Bazıları şiddete cevap olmadığını söyleyebilir ama daha iyisini biliyorsunuz. Burada iyi yerleştirilmiş bir kurşunla çözemediğiniz problemler neredeyse hiç yok. Yerel halktaki teminat zararı ve “müzakereler” sırasında altyapı her zaman olduğu gibi kabul edilebilir. Ne de olsa mega şirketler tarafından yönetilen distopya fütüristik dünyasından ne beklersiniz?

Syndicate Plus, Bullfrog’un dünyayı kurtaramayacağınız ya da masumları koruyamadığınız bir oyunun şaheseridir. Sadece işverenlerinin istediklerini aldıklarından emin olun. Emrinizde dört cyborg ajanı, etkileyici bir silah ve alet cephanesi ve büyük bir sibernetik yükseltme yelpazesi var. Bu gücü, binaları havaya uçurabileceğiniz, arabaları çalabileceğiniz, ateş yakan ağaçlar ya da sadece bir şeyler vurabileceğiniz oldukça etkileşimli bir haritada açığa çıkarmakta özgürsünüz. Peter Molyneux’ün kendisi tarafından üretilen Syndicate, cyberpunk’un özü ve harika müziği, stilize görselleri ve akıllara durgunluk veren atmosferi ile tüm zamanların en iyi oyunları arasında yerini aldı. Bullfrog’un oyun geliştirme şöhretindeki yerini koruyan oyunu kontrol ettiğinizden emin olun.

Syndicate Plus ve American Revolt genişleme paketini içerir.

Neredeyse her “Tüm Zamanların En İyi Oyunu” listesine giren nadir sayıdaki oyundan biri.

Pürüzsüz oyun, yoğun müzik, harika ses efektleri ve stilize siberpunk görseller tarafından yaratılan şaşırtıcı daldırma seviyesi.

Çıkarma, imha etme ve (zorunlu) ikna etme gibi 50’den fazla görev.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Çift Çekirdekli, 2.4 GHz
Bellek: 512 MB (1 GB önerilir)
Grafik: 128 MB
DirectX: DX 9Oyun: Syndicate Plus
Tür: Aksiyon, Rol Yapma (RPG), Strateji
Platform: PC
Boyut: 27 MB
Crack: GOG
Eklenme: 15 Haziran 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir