TerraTech Torrent indirTerraTech‘te, zafer ve kar arayışı içinde, yeni yabancı dünyaların kanunsuz sınırları boyunca zafer kazanmaya çalışırken, benzersiz araç filosunu tasarlar, inşa eder ve yönetirsiniz. Uzak bir gelecekte, Dünya’nın doğal kaynakları tükenmiştir ve dünya dışı bir müşteri adayı olarak, yabancı gezegenlere seyahat etmek ve değerli malzemeler için onları araştırmak sizin görevinizdir. Bunlar para karşılığında rafine edilebilir ve Dünya’ya geri gönderilebilir veya filonuzu güçlendirmek için yeni bileşenlere dönüştürülebilir. Nadir kaynaklar en iyi ekipmanı açar, böylece bölgenizi genişletin ve her bir gezegende konumunuzu korumak için düşman üslerini ele geçirin.

Modüler bloklardan çılgın araçlar oluşturun! Aracınızı daha sert, daha iyi, daha güçlü ve daha hızlı hale getirmek için düşmanları avlayın, parçaları vurun ve kalıntıları temizleyin.

Hayal edebileceğiniz bir şey oluşturun! Ağır savaş tankları? Evet. Hızlı izci araçları? Aslında yapılabilir. Uçan halı bombardıman uçakları? Neden olmasın? Yeni blokları yaratmanız üzerine basitçe sürükleyip yapıştırın ve doğrudan oyuna girin!

– Sürükle ve bırak yapı.

– Kara taşıtları, sabit taretler, hovercraft, roketler ve uçaklar inşa edebilme.

– Özel üretim blokları kullanan modüler rafinaj / işçiliği sistemi.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Çift Çekirdekli, 2.4 GHz
Bellek: 4 GB
Grafik: nVidia GeForce 520M veya Intel HD 4000
DirectX: DX 9Oyun: TerraTech
Tür: Aksiyon, Macera
Platform: PC
Boyut: 311 MB
Crack: GOG
Eklenme: 15 Haziran 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir