Supraland Torrent indirSupraland bir yapboz oyunudur. Başlıca ilham kaynakları Zelda, Metroid ve Portal’dır.

Supraland akıllı olduğunuzu ve bağımsız olarak oynamanıza izin verdiğini varsayıyor. Hikaye çok az, size devam etmesi gereken bir hedef sunuyor ve ardından sizi özgür kılıyor. Çalma süresi: ~ 15-25h

– Metroidvania –
Bu engellerin üstesinden gelmek için yeni yetenekler bulana kadar çoğu yolun ilk kez geçemeyeceği, birbiriyle bağlantılı geniş bir dünyayı keşfediyorsunuz. Supraland’ın tasarımının temel taşı, çok yönlü yetenekler yaratmaktı, sahip oldukları kaç farklı kullanımla sizi şaşırtmaya devam edeceklerdi. Yeteneklerinizi birleştirirseniz, olasılıklar daha da büyür.

– Keşif –
Oyunun çoğu, sırları bulmak için sanal dünyayı keşfetmekle ilgili. Genelde sınırların dışına çıkıp seviye tasarımcısını yenmek üzere olduğunuzu düşünürsünüz, ama tam anlamıyla sizi ödüllendirici bir yükseltme ile bekleyen bir sandık var. Supraland ömrünüze saygı duyuyor ve sınırsız beyinsiz koleksiyonlarla oyun süresini kısmıyor.

– Yapboz Tasarımı –
Oyuna ne kadar derine girersen, daha önce hiç görmediğin yaratıcı bulmacalarla karşılaşacaksın, seni hangi yeteneklere sahip olduğunu ve onları başka bir şekilde nasıl kullanabileceğini düşünmen için durmaya teşvik et. Zaten diğer oyunlardan bildiğim puzzle türleri tasarım sürecinde hemen reddedildi. Ve benim için önemlidir, bir bulmacanın arkasındaki fikri anladıktan sonra, hantal, sinir bozucu bir uygulamadan geçmek yerine hemen hemen çözebilirsiniz.

– Dövüş –
Dövüş teknisyeni, Unreal, Doom ve Quake gibi eski okul, hızlı tempolu nişan oyunlarından esinlenerek, silahları yeniden yükleme konusunda endişelenmek zorunda kalmadan, düşman ordularına ateş ettikten sonra atış yaparken yüksek hızlı strafing ve zıplamayı teşvik ediyor .


Minimum Sistem Gereksinimleri:
64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Core2Duo 2.66GHz
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: GTX 780
Depolama: 3 GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i5 6600 veya AMD Ryzen 1600x
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: NVIDIA Geforce GTX 1060, 3 GB (Eski: NVIDIA Geforce GTX 780, 4 GB) ) veya AMD RX 580, 4 GB (Eski: AMD R9 290X, 4 GB)
Depolama: 3 GB boş alanOyun: Supraland
Tür: Aksiyon, Bulmaca, Macera
Platform: PC
Boyut: 2.06 GB
Crack: GOG
Eklenme: 28 Eylül 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir