Aggressors: Ancient Rome Torrent indirAggressors: Ancient Rome , sizi eski dünyaya geri döndüren sıra tabanlı bir 4X strateji oyunudur.

Derin oyunların ve zengin tarihi lezzetin bir karışımı olan Aggressors, Akdeniz dünyasının güçlü medeniyetlerinden birinin yöneticisi olarak tarihi yeniden yaşamanıza izin veriyor. Roma’ya zafer getirip Mare Nostrum’u fethetmek ister misiniz? Kartaca ile ölümsüz bir ticaret imparatorluğu kuracak mısın? Atina’nın ışığını dünyaya getirir misiniz? Ya da belki Firavun’un kuralını geri getireceksiniz? Kullanılabilir yirmi gruptan birini seçin ve dünyayı fethedin.

İmparatorluğunuzun tüm yönlerini yönetebilirsiniz: savaş, ticaret, iç politika, diplomasi, kültürel gelişim. Güçlü yönlerinle oyna, zayıf yönlerine dikkat et. Eski dünya acımasız, çünkü mağlup edenlere merhamet verilmeyecek. Vae victis!

Zengin tarihi lezzet
Oyuna gerçek bir tarihsel his vermek amacıyla çok fazla zaman ve uykusuz geceler tarihi araştırmaya dahil edildi. Oyunun sistemleri, tarihin sadık bir şekilde temsil edilmesine yöneliktir.

Kendini canlı hisseden bir dünya
: Barbar kabilelerden göçen, son derece detaylı bir diplomatik sistemle birbirleriyle etkileşime giren gelişmiş imparatorluklara 20 hizip. Federasyon ve Konfederasyon kurma olasılığı dahil, nüfuz alanınızdaki ulusları ve illeri etkileme dahil, ondan fazla mevcut diplomatik anlaşmadan yararlanın.

Gerçek stratejik kararlar
Her ünitenin kendi yetenek ve özelliklerine sahip olması ve savaş sonucunu gerçekten anlamlı bir şekilde etkilemesini sağlamasıyla inanılmaz derecede derin dövüş sistemini deneyimleyin. Ordu morali ve tedarik sistemi çok önemlidir ve dikkate alınması gerekir. Savaş alanında zafer kazanmak için tüm guile ve stratejik üstatlığınıza ihtiyacınız olacak.

Detaylı siyasi ve ekonomik temsiliyet
İç politikasını yöneterek ve ekonomisini geliştirerek imparatorluğunuzu yönetin. Zenginlik elde etmek, vatandaşlarınızın sadakatini sağlamak, demografiyi yönetmek, teknolojik araştırmalar, iç reformlar, yasalar… emrinde olduğunuz araçlar sınırsız ve birbirleriyle kusursuz bir şekilde bütünleşmek için ticari yollar oluşturun. Vatandaşlar mevcut duruma tepki gösteriyor ve mutlu olmadıklarında başka yerlere de geçebiliyorlar.

Kendi dünyanızı özelleştirin
Tamamen özgürlüğünüz var: daha yeni medeniyetlerin çevrelediği gelişmiş bir ulusla başlamaya karar verebilir veya daha genç ve eski bir imparatorluk üstlenmeye hazır olarak genç bir kabile olarak başlamaya karar verebilirsiniz … ya da tamamen haritayı randomize edin ve rastgele oluşturulmuş bir dünyada oynayın. Seçim senin!

Öğrenmesi
kolay Agresiflerin son derece net öğretici ve araç ipuçları sayesinde öğrenmesi çok kolaydır. Oyuna yavaş yavaş dalın ve size sunulan tüm seçenekleri keşfedin.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Çift Çekirdekli 2.0 GHz
Bellek: 2 GB RAM
Grafik Kartı
: 1 GB VRAM DirectX 9 sınıfı GPU DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 1500 MB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 veya üstü
İşlemci: Dört Çekirdekli 2.5GHz
Bellek: 8 GB RAM
Grafik Kartı : 2GB VRAM ile DirectX 9 sınıfı GPU
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 1500 MB kullanılabilir alanOyun: Aggressors: Ancient Rome
Tür: Strateji
Platform: PC
Boyut: 1.03 GB
Crack: GOG
Eklenme: 27 Eylül 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir