Sunless Skies Torrent indirSizinle atık rüzgarlar, fırtınalar ve kozmik yıldırımlar arasındaki tek şey motorunuzdur. Eğil ve yükselt, silah ve egzotik teçhizat al ve düşman cennetlerini uzak tutmak için gövdesini iyi durumda tut.
Eşsiz ve tehlikeli bir evreni keşfedin
Lokomotifin kaptanı, demiryolu dışı seyahat için donatılmış bir buhar motoru: Yıldızları yelkenle, mürettebatınızın başını belaya sokmasına ve zihinlerinden uzaklaşmasına neden oluyorsunuz. Kaçakçılık ruhları, sandıklar için takas, kriket ve bir bardak çay için durun.

Önceki oyunumuz SUNLESS SEA’da görüldüğü gibi derin, karanlık ve muhteşem Fallen London Universe’yi keşfedin. (İlk önce her iki oyunu da oynayabilirsiniz, hikayeler mutlu bir şekilde bir arada bulunur.)

Majestelerinin ajanları, korsanları ve göklerin batması ile savaşın

Her biri farklı saldırı ve ajandalarla farklı hiziplere ve bilinmeyen canavarlara karşı savaş.
Açlıktan, çılgınlıktan ve terörden kurtulun.

Mürettebatınızın durumunu ve kaptanınızın kabuslarını yönetin. Yakıt ve sarf malzemelerini yeni ufuklar, bilgi veya zenginlikler arzunuza karşı dengeleyin. Manzaralarla mücadele asla insan gözü için yapılmadı. Karanlık seni nasıl değiştirecek?
Maceralarınızdaki askerleri işe alın

Geminizi, her biri yerine getirme arayışı içinde olan benzersiz, yükseltilebilir subaylarla doldurun: dikkatsiz bir sürücü, gizli bir prenses, tövbe eden bir şeytan ve sevgili tanrı! – Teyzen mi? Buraya nasıl çıktı?
Kaptanınızın geçmişini anlatı seviyelendirme yoluyla keşfedin

Kaptanınızın geçmiş işlerini, ilerledikçe kişiliğinin özellikleri olarak ortaya çıkarın. Kaptanların çoğu yok olacak, ama onların eylemleri soyundan gelenler için dünyaya bir iz bırakacak – daha iyi ya da daha kötü için. Bazı efektleri iletin ve önceki kaptanınızın harekete geçirdiği olaylarla başa çıkmak için yeniden dönün.

DÜNYADA
Yüksek Vahşi Yaşam, harikulade bir uzay vizyonudur: kozmosun yasalarının hayal ettiğimiz gibi olmadığı yer değiştiren, rüzgarla süpürülmüş kalıntılar.

Yıldızlar yaşıyor. Onlar Yargılamalar: Her şeyi yöneten engin zekalar. Ama ölüyorlar. Birer birer bir şey onları rahatsız ediyor, tahtlarını boş bırakıyor.

Yerçekimi gibi önemsiz şeylerin ortaya çıkardığı Viktorya İmparatorluğu, bu yeni dünyaya sınırlarını zorladı ve hırsları vahşi. Yeni bir güneş kurdular. İmparatoriçe Victoria, zaman içinde kontrolünü sağlayan Saat Tahtı’ndan hüküm sürer.

Kaptanınız ve mürettebatınız yıldızlar arasında bir yaşam sürmeli. Majestelerini ve işyerini ya da Workworld’lerden özgürlük isteyen bir işçi sınıfı isyancısını destekleyecek misiniz?

ÖZELLİKLERİ
– CS Lewis, Jules Verne, Lovecraft ve HG Wells esinlenerek derinlikte ve oyunlarda başka zenginliği aksine bir şey, sahip birden, intertwining hikayeleri
, Lush, maça elle çizilmiş 2d sanat –
– Dört dev bölgeler keşfetmeye: gök vahşi, imkansız sanayi imparatorluğu, pagan gece yarısı alanı ve gizemli Mavi Krallık.
– Oyun stilleri seçimi: Her biri ölürken bir kaptan soygunu inşa et ya da en son kaptanını yeniden yükle ve devam et
– Anahtar remapping ve tam kontrolör desteği

Failbetter Oyunları kimdir?
Londra, İngiltere merkezli bir butik oyun stüdyosuyuz. 2009’dan beri bağımsız oyunlar yapıyoruz. Bu kadarını okuduysanız, bu oyun tam size göre. Bizimle karanlık, lezzetli arkadaşa gel.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows 7 veya üstü
İşlemci: Intel Pentium 2Ghz veya AMD eşdeğeri
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: DX9 (gölgelendirici model 3.0) veya DX11 özellik düzeyi 9.3 özellikli
DirectX: DirectX 9+
Depolama: 4500 MB kullanılabilir alan
Ses : DirectX 9.0c uyumluOyun: Sunless Skies
Tür: Korku, Macera, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 1.86 GB
Crack: GOG
Eklenme: 05 Aralık 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir