Imperator: Rome Deluxe Edition Torrent indirİskender’in imparatorluğu, eski generaller ve görevlileri mantosunun üstünde kavga ederken ayrı krallıklara bölünmüş durumda. Mısır’da, ünlü Ptolemy, büyük faturanın bedenini ve Nil’in zenginliklerini elinde tutar. Seleucus, İran’daki gücünü güçlendirirken, Antigonus Anadolu’da bir üs inşa etti. Acımasız Lysimachos, Trakya’ya hükmetti ve imparatorluğun kalbi olan Makedonya, tartıştığı Cassander’a düştü.

Bu paket, yeni birimler modelleri ve oyun lezzetleri de dahil olmak üzere Diadochi Savaşlarına yeni renk katıyor.
– 4 Yeni Ordu Modeli: Makedonya, Frigya, Seleusitler ve Trakya için benzersiz ordu tasarımları.
– 4 Yeni Gemi Modelleri: Ünlü Helenistik batıl inançların tasvirleri de dahil olmak üzere Mısır, Makedonya, Frigya ve Seleusiler için benzersiz savaş gemisi tasarımları.
– Haritadaki Özel Anıtlar: İskender’in Mozolesi, Rodos Akropolisi, Pergamon Akropolisi, Ay Khanum’daki Saray, İskenderiye Kütüphanesi ve Makedonya’nın Argead Sarayı,
– Altı Helenistik Lezzet Etkinliği: İskender’in Mirası Hakkında İskender’in savaş gazileri, Hellenistik Kültürün Yayılışı, Kentsel Atletizm Etkinlikleri ve Ticaret.
– İskender’in Beden Olayı Zinciri: Büyük İskender’in kalıntılarını çalmaya ve hafızasına bir anıt dikmeye çalış.
– Yeni Etkinlik Sanatı: Dahil olan benzersiz etkinlikler için yeni bir sanat adamak.
– Yeni müzik: Özellikle Helenistik oyuncular için özel müzik.

Oyun hakkında:

İskender. Hannibal. Sezar. Bu büyük adamlar ve onlar gibi onlarca bir kıtanın kaderini şekillendirdi. Yüce krallar, zekice generaller ve tanrılar eski Akdeniz’e damgasını vurdu. Bu deniz çevresinde, sıkı sıkıya bağlı olan uluslar, şiddetli çatışmalarda birbirlerini ve erdemlerini birbirlerine karşı test ettiler, kültürel ve politik mirası artık Batı Uygarlığı olarak anladıklarımızdan ayrılamazlar. Ancak hiçbir şey garanti edilmedi. Imperator: Rome’daki tarihin akışını değiştirebilir misin?

Imperator: Roma, Paradox Development Studio’dan en yeni büyük strateji unvanı. Alexander’ın Doğu İmparatorluğu İmparatorluklarından Doğu İmparatorluğu’ndan Roma İmparatorluğu’nun kuruluşuna kadar geçen asırlık dönemlerde, İmparatorluk: Roma sizi klasik çağdaki imparatorluk binasının alayı ve zorluklarını yeniden yaşamaya davet ediyor. Nüfusunu yönet, ihanete göz kulak ol ve tanrıların inancını koru.

Imperator: Roma’nın özellikleri:

– Karakter Yönetimi:
Zaman içinde değişecek çeşitli becerilere ve özelliklere sahip karakterlerin yaşadığı bir dünya. Ulusunu yönetecekler, eyaletlerini yönetecekler ve ordularına ve filolarına hakim olacaklar. Aynı zamanda yeni, daha insan benzeri karakter sanatımızı da tanıtıyoruz.

– Farklı Nüfuslar:
Vatandaşlar, yabancılar, kabileler ve köleler – her biri kendi kültürüne ve dinine sahip nüfus. Ordularınızı dolduruyor, kasanızı doldurun veya kolonilerinizi doldurun, onların mutluluğuna dikkat edin – başarınız onların memnuniyetine bağlıdır.

– Savaş Taktikleri:
Düşmanlarınızın stratagemlerine karşı savaşmadan önce yaklaşımınızı seçin.

– Askeri Gelenekler:
Her kültürün kendine özgü bir savaş yönetimi tarzı vardır. Romalılar ve Keltlerin kendilerine göre farklı seçenekleri var. Eşsiz bonusların, yeteneklerin ve birimlerin kilidini açın.
Farklı Hükümet Türleri:
Bir Cumhuriyet’te senatoyu yönetin, mahkemenizi bir monarşide bir arada tutun, klanlara bir kabile sisteminde cevap verin.

– Barbarlar ve İsyanlar:
Göçmen barbarlar en iyi topraklarınızı çuvallayabilir veya yerleşebilirken, sadakatsiz valiler veya generaller size karşı dönebilir – ordularını da yanlarına alın!

– Ticaret:
Mallar kendi illerine ikramiye verir. Yerel güç için stokların avantajlarından faydalanacak mısın ya da zenginliği etrafa yaymak için fazla mal ticareti yapacak mısın?

– İl İyileştirme:
Krallığınızı güçlendirmek ve zenginleştirmek için binalara, yollara ve savunmaya yatırım yapın.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir İşletim
Sistemi: Windows® 7 Home Premium 64 bit SP1
İşlemci: Intel® iCore ™ i3-550 veya AMD® Phenom II X6 1055T
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: Nvidia® GeForce ™ GTX 460 veya AMD® Radeon ™ HD 6970Oyun: Imperator: Rome Deluxe Edition
Tür: Strateji
Platform: PC
Boyut: 2.41 GB
Crack: GOG
Eklenme: 05 Aralık 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir