Little Big Workshop Torrent indirOturma odanızda görünen büyülü bir fabrika hayal edin. Çalışkan işçilerin müşterilerin istediği her şeyi bir araya getirdiği, dikkatlice planlanmış bir şaheser. Lastik ördekler ve tarayıcılar, dronlar ve elektro gitarlar, scooterlar ve diğer harika ürünler birçok farklı malzemeden üretilebilir ve çok fazla para karşılığında satılabilir – daha fazla makine, daha fazla işçi ve işinizi büyütmek için fabrikanıza doğrudan yatırım yaparsınız. Küçük Büyük Atölyede bir fabrika kralı ol!

Gerçek fabrikalar – EĞLENCE yaptı
Sen Büyük Patron’sun ve kendi masa üstü fabrikanızın yönetiminde zamanı geldi. Fabrika zemini organize edin, çalışanlarınızı yönetin, makine satın alın ve verimli üretim hatları tasarlayın – tüm zaman dilimi içinde ve müşteri memnuniyetine göre!

Açık uçlu bir sanal alan deneyimi
Kolayca düşünün, istediğiniz şekilde çalışmasını sağlayıncaya kadar bir şeyleri düşünmek, düşünmek ve düşünmek istediğiniz bir sanal alan deneyimidir. Her biri farklı malzemeler ve üretim yöntemleri ile oluşturulabilen, birden fazla parça ve parçadan üretilmiş 50’den fazla benzersiz ürün türü ürettiğiniz için müşterilere ve sürekli değişen bir pazara ürün tedarik edin. Hiçbir iki fabrika aynı görünmemelidir.

Küçük eller, büyük hayaller
Sadece küçük bir atölyeyle başlayın ve bir masa doldurma fabrikasına genişletin. Hiç meraklısı makinelerin kilidini açın, daha fazla üretim yöntemi ve hepsinden önemlisi daha fazla alan ekleyin. Çok geçmeden, her gün yüzlerce gelişmiş ürün üreten ve sevimli çalışanlarınız asıl işi yaparken sevinçle izleyen çok sayıda üretim hattını çalıştırıyor olacaksınız.

Özellikler:
– Değişen endüstriler ve geniş bir ürün yelpazesi
– Değerlere, ekonomiye veya lojistiğe değil pratik sorunlara odaklanın
– Bir plandaki üretimin tüm adımlarını düzenleyin
– Fabrikalar daha fazla masa alanı açarken büyür
– Tamamen simüle edilmiş Gündüz / Gece -cycle
– İşçilerinize iyi bakın! Onlara çok çalışın ve sinek gibi düşüyorlar
– Sevimli model kasaba sanat tarzı


Minimum Sistem Gereksinimleri:
64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir İşletim
Sistemi: Windows 7
İşlemci: Çift Çekirdekli CPU
Belleği: 2 GB RAM
Grafik: Intel HD 4000, GeForce GT 330M, Radeon HD 4670 veya eşdeğeri
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 2 GB boş alan
Ses Kartı: DirectX uyumluOyun: Little Big Workshop
Tür: Simülasyon, Strateji
Platform: PC
Boyut: 399 MB
Crack: GOG
Eklenme: 05 Aralık 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir