Stronghold Crusader + Extreme HD Torrent indirFireFly Studios’un Stronghold Crusader’ında cesur savaşçılar ve korkunç silahlarla tanınan uzak Arap topraklarına yolculuk ediyoruz. En çok indirilen strateji oyunlarından olan Stronghold’a olan bu merakla beklenen bir Şehir Oluşturucu ve RTS’nin en iyi yönlerini Stronghold Crusader HD’de birleştiriyor. Çöl sıcağı havasının ortasında yüzyıllarca süren barbarca yabancı istilacı tarafından sahte bir Haçlı grubu oluşturdu ve görevleriniz arasında onlara engel olmak da var!

Artık tarihi Haçlı Seferlerini Suriye’nin Aslanı ve Aslan Sultanı Richard olarak dört kampanyada tekrar yaşama şansınız var. Yoğun yeni “Haçlı Modu” sırasında şiddetli rakip lordların kalelerine saldırın. Her biri bir öncekinden daha zorlu “Crusader Trail” 50 bağlantılı çatışma görevini fethedin! 25’ten fazla birim ile fırtına düşman barikatlarını aşın!

Castle Builder modunda bir huşu uyandıran kale oluşturun! Tam özellikli harita ve senaryo editörü ile zorlu yeni senaryolar tasarlayın! Taç için nihai haçlı seferine katılın! LAN üzerinden veya Internet üzerinden çok oyunculu Skirmish Mode’da 8 arkadaşa kadar oynayın! Tarihsel strateji oyunlarının hayranıysanız ve epik ölçekli RTS muharebesinden hoşlanıyorsanız, buna hayır diyemezsiniz 🙂

Yeni pakette, daha yüksek çözünürlükleri destekleyen orijinal Stronghold Crusader ve Stronghold Crusader HD ile tüm haritayı görüntülemenizi sağlayan yeni HD savaş alanı görünümü yer alıyor.

Stronghold Crusader HD, 10.000 artırılmış birim başlığı, yeni görevler ve özel Taktik Güçler dahil olmak üzere hem Stronghold Warchest hem de Stronghold Crusader Extreme‘nin içeriği ile birlikte geliyor.

Dört tarihi kampanyada Haçlılar ve Selahaddin kuvvetlerine katılın.

Her biri bir öncekinden daha zor olan 50 çatışmada mücadele edin.

Avantajınız için suikastçılar ve paralı askerler gibi yeni birimleri kullanın.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Çift Çekirdekli, 2.4 GHz
Bellek: 512 MB (1 GB önerilir)
Grafik: 128 MB
DirectX: DX 9Serinin tüm oyunları için Stronghold Serisi indir
Oyun: Stronghold Crusader + Extreme HD
Tür: Strateji
Platform: PC
Boyut: 873 MB
Crack: GOG
Eklenme: 15 Haziran 2019

Yorumlar

  1. İyi akşamlar. Ben stronghold crusader oyununun kışladan otomatik asker çıktığı sürümünü indirmek istiyorum. Varsa bu söylediğim versiyonun linkini atar mısınız? Yardımcı olursanız sevinirim.

    1. Merhaba. Yıllar önce çok oynuyordum bu oyunu 🙂 Bu sürümde iki oyun bir aradadır, hem klasik Stronghold Crusader HD hemde Sronghold Crusader Extreme HD .

      Extreme olan sürümünde kışladan otomatik asker çıkıyor. Extreme kısayolundan açıp girebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir