Stronghold Crusader 2 + 6 DLC Torrent indirStronghold Crusader 2, orijinal olan Stronghold: Crusader’ın uzun zamandır beklenen devam oyunudur. Torrent indirmenizi önerdiğim oyunlardan birisidir. 12 yıl sonra Stronghold, 1189 dolaylarında Orta Doğu çöllerine geri döndü, üstelik Havok Physics tarafından desteklenen yeni bir 3D motor ve gerçekçi kale yıkımı efektleri ile. Stronghold Crusader 2, orijinal oyunun bağımlılık yaratan, hızlı tempolu oyununu ve otantik kale simülasyonunu yeniden yakalayacak.

Kökelerine göre bu yeni Kale oyunu, RTS ve şehir kurucu oyununu birleştiren eski okul gerçek zamanlı stratejisini tanımlayacaktır. Acımasız bir Haçlı Şövalyesi veya Arap özgürlük savaşçısı olarak oynarken, kutsal toprakların kaderini belirlemek için ölümcül birlikler dizisi ve yıkıcı kuşatma ekipmanları kullanmalısınız. Kasırgalar ve çekirge sürüleri gibi dinamik olaylarla, iki tarihi tek oyunculu kampanyada kuvvetlerinizi Lionheart Richard veya Suriye Sultanı olarak savaşa sokulun. Çöl ekonominizi yöneterek ve hayati önem taşıyan gazların kontrolünü ele geçirerek en büyük Lord olun.

Savaş alanına hükmedin. Özel yeteneklerinizi geliştirmek için 25’ten fazla benzersiz ünite türü yönetmeniz gerekecek. Çavuş At Arms ile moralinizi yükseltin, Sassanid Şövalyesi ile görev yapın, bir ok voleybolu başlatmak veya ölümcül Assassin ile kale duvarlarını ölçeklendirmek için Okçular’ı kullanın. Becerileriniz mükemmelleştirildikten sonra, bunları çatışma modunda sınayın ya da en fazla sekiz insan ve AI oyuncusu ile savaşa katılın. Nihai çatışma veya çok oyunculu oyunda takımlar yaratın, farklı AI rakipleri seçin ve kendi haritanı tasarlayın!

Ultimate Castle’ı inşa edin – Düşmanlarınızı ezmek için güçlü kaleleri tasarlayın ve onları acımasız tuzaklarla doldurun!

Çatışma Modu – AI’ya karşı hızlı tempolu özel çarpışma maçlarında düşmanlarınıza kuşatın.

8 Player Multiplayer – İdeal çok oyunculu oyununuzu ayarlamak için insan ve AI oyuncularını, haritaları ve oyun modlarını karıştırın ve eşleştirin.

Çok çeşitli AI Lorları ile Savaşın – Klasik AI karakterleri, her biri farklı kişilikleri, kaleleri ve oyun stilleri olan yeni kanın yanına döner.

The Crusader Trail’e meydan okuyun – Çok fazla artan zorlu çarpışma kampanyaları için cesaretinizi test edin.

Co-op Play – Co-op Mode’da kale inşaası, birlik kontrolü ve kaynak yönetimi üzerindeki kontrolünü paylaşın.

Castle Sandbox – Harita Düzenleyicisine veya Serbest Yapma moduna dalın ve saldırıdan korkmadan nihai kaleyi inşa edin.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Çift Çekirdekli, 2.4 GHz
Bellek: 2 GB
Grafik: 8800 GT 512MB
DirectX: DX 9Serinin tüm oyunları için Stronghold Serisi indir
Oyun: Stronghold Crusader 2 + 6 DLC
Tür: Strateji
Platform: PC
Boyut: 3.67 GB
Crack: GOG
Eklenme: 15 Haziran 2019

Yorumlar

  1. Aldığınız hatayı da yazarsanız ona göre yardımcı olabilirim. Oyun GOG sürümdür, sadece setup ile kurulum yapmanız yeterli oluyor.

 1. Merhabalar,

  oyunu indirdim kurdum güzelde oynuyor ancak dlc kısmı boş görünüyor herhangi bir dlc kurulumunu yaptım ama yine dlc bölümü boş görünüyor ? dlc oynamak için ne yapmam gerek ?

  1. Üreticinin açıklamasına göre 5’den fazla DLC aynı anda gösterilmiyor. Tüm DLC’leri kaldırıp, tek tek kurup inceleyiniz. DLC paketleri oyunu indirdiğiniz buradaki GOG sürümü ile uyumludur bunu da belirteyim. Sizdeki daha önceden Stronghold 2 yüklüyse çalışmayabilirler.

 2. Merhaba, oyunu kurdum, masaüstündeki kısayolu tıkladığımda aşağıdaki hatayı alıyorum.

  “Crusader2.exe – Uygulama Hatası : Uygulama düzgün olarak başlatılamadı (0xc000007b). Uygulamayı sonlandırmak için Tamam düğmesini tıklayın.”

  Yardım eder misiniz ?

  1. Bu hatayı bilgisayarınızda eksik programlar olduğu için alıyorsunuz.

   Düzeltmek için bilgisayarınıza Net Framework programının ve Microsoft Visual C++ programının tüm sürümlerini kurun.

 3. bin dosyasını açmaya çalıştığımda dizin adı geçersiz diyor. Lütfen yardımcı olur musunuz ?

  1. BIN dosyası ile bir işiniz yok. BIN dosyasındakiler kuruluyor zaten otomatik. Siz onu elle açmıyorsunuz.

   “setup_stronghold_crusader2_2.2.0.7.exe” ile sadece oyunu kurmanız yeterli.

  1. Korsan / Crack içeren oyunlar online oynanmazlar. Lan ile veya 3.parti programlar ile oynanabilir araştırınız.

  1. Korsan / Crack içeren oyunlar online oynanmazlar. Lan ile veya 3.parti programlar ile oynanabilir araştırınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir