Stronghold HD Torrent indirYerleşiminizi kurun, kalenizi inşa edin ve şehir oluşturucu ile Gerçek Zamanlı Strateji Oyununun en iyi yönlerini birleştiren eşsiz bir “Castle Sim” olan insanları Stronghold’da savunmak için kuşatma savaşına katılın. Ortaçağ Avrupa’sında yer alan Stronghold, Lords, bayanlar, Jesters, Chicken ve çok daha fazlasını tutarken toprağınızı istiladan korumak gibi göz korkutucu birçok görevle size meydan okuyor.

Dört ayrı oyun modundan birini seçin: ekonomik (savaş dışı) kampanyayı yürütün; kuşatma ünlü tarihi kaleler; Kale binası yeteneklerinizi “Kuşatma” yarışması modunda test edin; veya ideal kalenizi barışçıl bir şekilde tasarlamak için freebuilder modunu kullanın.

Stronghold, 21 hikaye misyonundan oluşan tek oyunculu bir kampanya sunuyor.

Daha fazlasını istiyorsanız, tam özellikli harita ve senaryo düzenleyici ile siz ve arkadaşlarınız için yeni görevler oluşturabilirsiniz. LAN üzerinden veya İnternet üzerinden 8 oyuncuya davet edin ve düşmanın kale duvarlarını fırtınaya hazırlanırken imha etmeye hazır olun.

Yeni pakette, daha yüksek çözünürlükleri destekleyen orijinal Stronghold ve Stronghold HD ile tüm haritayı görüntülemenizi sağlayan yeni HD savaş alanı görünümü yer alıyor.

Gerçek ortaçağ savaşının atmosferi, farklı düşmanlara karşı savunabileceğiniz ve bunlara saldırabileceğiniz 21 hikaye bazlı görevi oynamak için torrent indirip oynayabilirsiniz!

Ünlü tarihi kaleleri kuşatabileceğiniz birçok eşsiz oyun modu sizi bekliyor.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Çift Çekirdekli, 2.4 GHz
Bellek: 512 MB (1 GB önerilir)
Grafik: 128 MB
DirectX: DX 9Serinin tüm oyunları için Stronghold Serisi indir
Oyun: Stronghold HD
Tür: Strateji
Platform: PC
Boyut: 680 MB
Crack: GOG
Eklenme: 15 Haziran 2019

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir