Strategic Command: World War I Torrent indirKuvvetlerinizi harekete geçirirken ve savaşmak için yeni teknolojiler ve yollar geliştirirken düşmanın diplomasi ve siyasi entrika ile direnme isteğini baltalayın. Tanktan Uçağa, Denizaltıdan Uçak Gemisine kadar, bu savaş büyük bir yeni silah patlamasına tanık oldu ve bunların hepsi araştırmaya ve konuşlandırmaya hazır.

Son altıgen tabanlı İkinci Dünya Savaşı Büyük Strateji oyunlarıyla aynı yükseltilmiş motoru kullanan Stratejik Komuta: I. Dünya Savaşı, 20. yüzyılın ilk büyük çatışmasının her iki tarafında komutanların karşılaştığı zorlukların tadını çıkarmanızı sağlar.

Açık Deniz Filosu’ndan Arabistanlı Lawrence’a, Rus Devrimi’ne ve Zimmermann Telegram’a kadar savaş, stratejik yaratıcılık ve güç yoluyla kazanılacak. Almanya’nın Fransa’yı işgali Belçika’yı Belçika üzerinden kapsamlı bir şekilde ele geçirebilir mi? Bir deniz ablukası Merkezi Güçleri yenebilir mi? Rusya devrime yenik düşecek mi? Tüm bu sorular ve daha fazlası cevaplamak için sizindir.

Amiral gemisi kampanyamızda Fransa, İtalya, Rusya, Sırbistan, İngiltere ve ABD Almanya, Avusturya-Macaristan ve Osmanlı İmparatorluğu ile karşı karşıya gelecek. Belçika, Yunanistan, Portekiz ve Romanya gibi birçok ülke savaşa muhtemelen her iki tarafta da girecek. Elbette İngiliz İmparatorluğu’nun Müttefiklerin savaş çabalarına yaptığı büyük katkıyı unutmamak.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows 7/8/10
İşlemci: 1.5 GHZ İşlemci veya Eşdeğeri
Bellek: 4 GB RAM
Grafikler: 8 MB video belleği
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 2 GB
Ses: DirectX Uyumlu Ses KartıSerinin tüm oyunları için Strategic Command Serisi indir
Oyun: Strategic Command: World War I
Tür: Strateji
Platform: PC
Boyut: 606 MB
Crack: GOG
Eklenme: 21 Mart 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir