Warhammer: Mark of Chaos – Gold Edition Torrent indirSavaşla parçalanmış ve savaşın sonsuzluğuna mahk dom olan büyülü enerjiyi bozmaktan muzdarip olan Warhammer dünyası, tamamen yok olmanın eşiğine gelir. Her canlının hayatta kalmak için çaba göstermesi gereken korkunç, affetmez bir dünyadır. Büyü ve batıl inancın, barış ve aydınlanmanın uzak hayaller bile olmadığı daha iyi bir geleceğe dair tüm umudunu engellediği bir dünya. Savaşlar, çelik kadar, kana susamış tanrılar da ruhlara açken imanla savaşırken, ölümlülerin yaşamları, ebedi bir katliam cehennemine karşı kısa bir ışık titremesidir. O, güçlü yönetimi ve zayıfları yok eden karanlık bir çağdır. Fatihler, büyücüler ve kahramanlar için bir çağ.

Warhammer: Mark of Chaos size Chaos, Empire, Skaven ve High Elf ordularının taktikleri, görünüşü ve birim içeriği üzerinde benzeri görülmemiş bir kontrol sağlıyor.

Kendi kişisel ordunuzu tasarlayın ve Kaos ordularına veya güçlü İmparatorluğa karşı silah alın. Düşmanlarınızı ayaklarınızın altında ezin ve Warhammer dünyasına adalet veya kaos getirin.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows 7/8/10
İşlemci: Intel P4 / AMD AthlonXP veya daha iyisi
Bellek: 1 GB
Grafik Kartı: 256 Mb DirectX 9 Uyumlu Grafik Kartı
Depolama: 8 GB
Ses: DirectX Uyumlu Ses KartıSerinin tüm oyunları için Warhammer Serisi indir
Oyun: Warhammer: Mark of Chaos – Gold Edition
Tür: Aksiyon
Platform: PC
Boyut: 7.54 GB
Crack: GOG
Eklenme: 22 Mart 2020

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir