Pid Torrent indirHuysuz eski robotlarla dolu bir gezegende mahsur kaldığınızda kötü bir günün başlangıcı olduğunu biliyorsunuz ve diğer otobüs durağı diğer tarafta. Hedefinize giden yolun tozlu alan kaleleri, klostrofobik mahzenler ve baş döndürücü çatılara bakan çatılarla doludur. Bir sonraki yıldızlararası otobüs durağına giderken, gizemli bir şekilde bulunmayan Binbaşı, ayın bir merdiveni ve kayıp bir otobüs yöneticisinden bahseden eksantrik, eşit derecede kayıp olan robotlarla karşılaşacaksınız. Toplu taşıma sistemini kim sabote etti? Ay’dan gelen garip sesler neler? Onu eve geri getirebilecek misin?

Pid, eşsiz bir tamirciyle bir platform macerasıdır – Gravity Beam. Gravity Beam’ı kullanarak engellerin üstesinden gelmenize, düşmanlarınızı manipüle etmenize ve kendinizi ulaşamadıklarından uzak tutmanıza yardımcı olan ince ağırlık alanları oluşturabilirsiniz. Robotların fitil devriyelerini ve meraklı ışık huzmelerini geçmek için gizli kullanın. Bir yanlış hareket ve yakalanacak ve bir sonraki yıldızlararası otobüs sensiz devam edecek!

– Uyarı: Oyun tamamen gamepad destekliyor.
– Zekâ ve becerilerini test edecek 72 Challenge Oda!
– Pid’deki temel özellik, oyuncuların seviyelerin etrafında binlerce benzersiz yolla manevra yapabilmek için kullanılabilecek güçlü bir gücü yönetmelerini sağlar!
– Düşmanları ve nesneleri hareket ettirin, mermileri saptırın, makineleri harekete geçirin ve seviye düzenini değiştirin!
– Bu macerayı tamamlamak için ustalaşmanız gereken bombalar, lazerler, duman bombaları gibi pek çok eşya!


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Pentium 4
Bellek: 1 GB
Grafik: ATI X1300
DirectX: DX 9Oyun: Pid
Tür: Bulmaca, Macera, Platform
Platform: PC
Boyut: 1.21 GB
Crack: GOG
Eklenme: 20 Ekim 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir