S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl Torrent indir2012 Yılı. 1986 yılının Nisan ayındaki olayların kaybolması için yapılan İkinci felaketten bu yana altı yıl geçti.

Oyun, kader-kırıcı bir yerden bütün insanlık için bir tehdide dönüşen Çernobil dışlama bölgesinde belirlendi. Bölge gizemlerini açmak konusunda isteksizdir ve bunu yapmak için zorlanmak zorundadır. Bölgenin tam ortasına, onu neyin beklediğini bulmak için bulabilen nadir bir kahramandır.

Çapulculara ve düşman gruplarına göre, tüm canavarlar ve anomalilerle karşılaştırıldığında, daha ölümcül ve tehdit edici bir şeyle toplantıya hazırlık niteliğinde olacak gibi görünen bir tehlike.

Ama şimdilik… hazır ol, kahraman. Eserler toplayın ve ticaret yapın, yolunuzu açın ve arkadan bir göz atın, röntgenleri yakalayın ve savaşın; yalnızca hayatta kalmayı unutmayın! Ve sonra, belki, eğer kalıcı ve gerçekten şanslıysanız, tüm bunların size neden düştüğünü öğreneceksiniz.

– Çernobil dışlama bölgesinin gerçek hedefleri – Pripyat’ın güç mühendisleri şehri, Çernobil Nükleer Santrali, ufukta algılama ve daha fazlası için Çernobil-2 kompleksi.
– Hikâyenin etrafında hareket özgürlüğü, sadece oyuncunun isteği ve yetenekleriyle sınırlıdır.
– Oyun entourage içinde uygulanan benzersiz multiplayer modları – eserler toplama, anomaliler, radyasyon, hava efektleri, gündüz ve gece değişikliği vb.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Çift Çekirdekli, 2.0 GHz
Bellek: 512 MB (1 GB önerilir)
Grafik: nVidia GeForce 5700 / ATI Radeon 9600 / 256 MB
DirectX: DX 9Serinin tüm oyunları için S.T.A.L.K.E.R. Serisi indir
Oyun: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
Tür: Korku, Rol Yapma (RPG), Shooter (FPS)
Platform: PC
Boyut: 3.77 GB
Crack: GOG
Eklenme: 21 Eylül 2019

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir