Rayman Origins Torrent indirHayaller Glade yine kollarında! Genellikle yemek yemekten, uyumaktan, oyun oynamaktan (ve arkadaşların arasında bir arkadaşlık ya da iki kişinin tadını çıkarmaktan) daha azının olduğu bu pastoral dünya başıboş durumda. Görünüşe göre Rayman ve onun kahramanca komik uyumsuzlar çetesi birazcık horlayan bir savaşı başlattı! Canlı Ölüler Ülkesi’nden gelen kabus komşuları, müzikte aynı tadı paylaşmıyor ve partiyi mahvetmeye geliyor! Asla kimsenin bir meydan okumadan çekinip durmadığı, Rayman ve arkadaşları, bu pis katilleri sevindirici olaylara geri çevirmekten çok mutlu değiller, çünkü özellikle perileri kurtarmayı, yaramazlık yapmayı ve daha da yaramazlık yapmak için fantastik yeni güçler kazanmayı içeriyor.

Ve bu ilk defa olmayacak! Anlaşıldığı kadarıyla, Bubble Dreamer olarak bilinen Glade’ın eğlenceyi seven Yaratıcısı, her ruh hali Glade’ı iyi ya da kötü yönde etkileyen çok hassas bir varlıktır! Rayman, daha önce Bubble Dreamer’in kabuslarının yaratıklarını yenmek zorunda kaldı ve bu, Globox ve zalim Teensy tekerleri, Glade’nin kumaşı parçalanmadan ve tüm dünyaları kötü bir rüya gibi kaybolmadan önce tekrar yapacakları şeydi.

Rayman Origins, orijinal 2D formlarında yeniden canlandırılan birçok klasik karakterin yanı sıra yepyeni bir karakter ve ortam dünyasını da geri getiriyor. Glade’ın tarihinin parçalarını toplayarak Rayman’ın köklerini keşfedin ve onları Rayman’ın kökenlerinin arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmak için bir araya getirin. Renkli 2B’de tuhaf aksiyon dolu bir platform eğlencesi için bu büyülü dünyadan daha iyi bir yer yok ve şimdi onu tek başına ya da ko-op modunda üç adede kadar haydut ile ziyaret edebilirsiniz!

– Her yaş ve oyun stili için tasarlanmış 60’ın üzerinde seviye 2D platform oyununu içerir. Aşamalı olarak yeni yeteneklerin kilidini açın ve yeni yollar ve sırlar keşfetmek için önceki seviyelere dönün.

– Solo kampanyada Rayman olarak oynayın ya da Globox veya iki Teensies’ten biri olarak oynamak için herhangi bir zamanda üç arkadaşınızla atlama yapın. İstediğiniz zaman arkadaşınızın ilerlemesini etkilemeden gidebilirsiniz.

– 100’ün üzerinde karakter ve oyunun en saygın sanatçıları ve animatörleri tarafından yaratılan 12 eşsiz ortamı olan zengin bir dünya.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Çift Çekirdekli, 1.8 GHz
Bellek: 512 MB (1 GB önerilir)
Grafik: 128 MB
DirectX: DX 9Oyun: Rayman Origins
Tür: Aksiyon, Macera, Platform
Platform: PC
Boyut: 2.01 GB
Crack: GOG
Eklenme: 22 Eylül 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir