Legacy of Kain: Soul Reaver Torrent indirKan Omen’deki olaylardan yıllar sonra: Kain’in Mirası. Kain, neredeyse tüm insanların imha edildiği Nosgoth dünyasında bir imparatorluk yarattı. Bu kadar geniş bir alan üzerinde kontrolü elinde tutması için vampir kuvvetlerini yönetmesi için beş tane teğmen seçti. Adın Raziel ve sen de teğmenlerden birisin. Yaşlar geçti ve bu süre zarfında, başka hiçbir vampirin sahip olmadığı bir şeyle “kutsanmış” oldunuz. Kötü ve kıskanç bir vampir olan Kain, Raziel’i “transgresyonu” için cezalandırdı. Kıskanç Kain, Raziel’in kanatlarını yırttı ve onu Ölüler Gölü’ne attı. Raziel, Yaşlı Tanrı’nın varlığına geri dönmeden önce unutulurken bir millenium geçti. Kain’i öldürmek için tek bir amaç ve bir amaç ile bir ruhsatıcı haline geldi.

Kain’in Mirası: Soul Reaver, birçok yeni oyun özelliği eklerken, Blood Omen’in hikayesini çok akıllı ve ilginç bir şekilde sürdürüyor. Bu gelişmelerden biri, spektral ve malzeme düzlemi arasında geçiş yapabilme yeteneğidir. Her iki dünya da Raziel’in bir dünyadaki engelleri aşarak basitçe diğerine geçerek üstesinden gelebilecek şekilde üst üste biner. Ancak dikkatli olun, çünkü bu uçakların ikisi de güvenli bir yer değil, bir tarafta zararsız olan bir şey sizi diğer tarafta öldürebilir. Soul Reaver, bir dizi başyapıtta bir bölümdür. Sürükleyici bir hikaye, akıcı bir oyun ve çok sayıda benzersiz özellikleri ile açıkça oyun tarihinin en önemli çinilerinden biridir ve kesinlikle kontrol etmeye değer.

– Stilize görseller ve çevre ile dinamik olarak değişen karamsar müzik tarafından belirlenen Gotik atmosfer.
– Üst üste gelen iki bölge (spektral ve materyal) arasında geçiş yapabilme yeteneği, benzersiz bir bulmaca çözme olanakları yaratır.
– İhanet ve intikamla ilgili etkileyici, geniş kapsamlı bir hikaye, sizi gerçekten rakiplerinizin ruhlarına susuz bırakacak kadar inandırıcı ve inandırıcı bir şekilde sundu.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Çift Çekirdekli, 2.4 GHz
Bellek: 512 MB (1 GB önerilir)
Grafik: 128 MB
DirectX: DX 9Oyun: Legacy of Kain: Soul Reaver
Tür: Aksiyon, Bulmaca, Platform
Platform: PC
Boyut: 438 MB
Crack: GOG
Eklenme: 21 Eylül 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir