Battlefleet Gothic: Armada 2 – Complete Edition Torrent indirBattlefleet Gothic: Armada 2, Oyunlar Atölyesi’nin Warhammer 40.000 evreninin destansı uzay savaşlarını canlandıran ünlü masa üstü oyunundan uyarlanmış yeni gerçek zamanlı strateji oyunudur.

İlk oyunun ortaya koyduğu temelde genişleyen Battlefleet Gothic: Armada 2, orijinal oyundan daha büyük, daha zengin, daha etkileyici ve daha iddialı, tam gelişmiş bir devam oyunudur. Başlangıçta, orijinal masa oyunundan 12 temeli ve dayandığı genişlemeleri içerecek: İmparatorluk Donanması, Uzay Denizcileri, Adeptus Mechanicus, Nekronlar, Kaos, Aeldari Corsairs, Aeldari Craftworld, Drukhari, T’au Tüccarı ve Koruyucu Filolar, Orklar ve son olarak Tiranlar.

Warhammer 40.000 evrenindeki Toplanma Fırtınası ve 13. Kara Haçlı Seferi’nde en son dramatik hikaye gelişimi, Tyranids, Necrons ve Imperium’a odaklanan yüksek anlatı değerlerine sahip üç kapsamlı ve dinamik kampanyanın tuvali olarak hizmet ediyor. Terör Gözünde, Belisarius Cawl, Gulliman ve daha fazlası gibi ünlü karakterlerle veya bunlara karşı sistemleri keşfedin.

Daha büyük savaşlar, rafine edilmiş oyun, daha iyi ve daha dengeli bir çevrimiçi deneyim için geliştirilmiş çok oyunculu modlar ve özelliklerin yanı sıra, karttaki iyileştirmeler ve filolar ve gemiler için daha fazla özelleştirme seçeneği ile Battlefleet Gothic: Armada 2, nihai Warhammer 40.000 olmayı vaat ediyor uzay savaş deneyimi.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
64 bit işlemci ve işletim sistemi işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i5-3450 (3,1 GHz) / AMD FX-6300 (3,5 GHz)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 2 GB, GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
Depolama: 50 GB kullanılabilir alanSerinin tüm oyunları için Battlefleet Gothic Serisi indir
Oyun: Battlefleet Gothic: Armada 2 – Complete Edition
Tür: Strateji
Platform: PC
Boyut: 18.72 GB
Crack: GOG
Eklenme: 27 Temmuz 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir