Shining Song Starnova: Idol Empire Torrent indirStarnova’nın kızları yeni bir iş simülasyon oyunuyla geri döndüler! Kötü Golden Calf Productions’ın el altından yapılan entrikaları nedeniyle, kızların canlı yayını iptal edildi ve daha da kötüsü, yetenek ajansları yeni bir ofise taşınmak zorunda kaldı!

Bu sefer, bu korkunç çıkmazı tersine çevirmek Yapımcı-san’a düşecek! Kızların menajeri olarak, ofisinizi inşa etmeniz, kızları yeniden işe almanız ve tabii ki, ülkedeki en büyük canları koyarak paranın geri akmasını sağlamanız gerekecek! Herkesin hayallerini bir kez daha gerçekleştirecek yönetim becerilerine sahip misiniz? Şimdi, dizginleri Yapımcı-san olarak almalı ve günü kurtarmalısın!

ÖZELLİKLERİ

Gerçek zamanlı iş simülasyonu.
Küçük idol işinizi bir imparatorluğa dönüştürmek için zamana karşı çalışın! Bu sefer mesele ofisinizi inşa etmek, yeteneklerinizi yönetmek ve PARA KAZANMAK!

Kızlar geri döndü.
Kariyerlerini yöneterek Starnova’nın yedi kızını ulusal simgeler haline getirin! Kızları becerilerini artırmak ve özel yeteneklerin kilidini açmak için eğitin. Kim bilir, belki iyi bir iş çıkarırsan, diğer kızlar da Starnova’ya katılabilir!

Ofisinizi kurun.
İdollerinizi eğitmek için yeni odalar inşa edin! Sadece bu da değil, aynı zamanda kendi son teknoloji yetenek ofisinizi kurarak şarkı kaydedebilir, iş ortaklarını etkileyebilir ve hatta kızların zorlu bir iş gününden sonra rahatlamasına yardımcı olabilirsiniz!

Yeteneklerinizi geliştirin.
İdollerinizin becerilerini onlar için eğitim tesisleri inşa ederek artırın! Rekabeti patlatmak için kızların nihai tekniklerini açığa çıkarın! Merkezinizi seçin ve onun gizli yeteneklerinin kilidini açın!

İş anlaşmaları yapın.
Bütün bu eğitimler boşuna değil! Kızları ürün destekleri, televizyon gösterileri, canlı etkinlikler ve bir idolün hayatındaki diğer her şey için kayıt ettirin. Ama kızların ihtiyaçlarını ve işlerini aynı anda dengelemelisin! Yeteneklerinizin gerçekten parladığı yer burası, Yapımcı-san!

Hit şarkıları kaydedin.
Bir sonraki klasik idol şarkısını yapmak için gerekenlere sahip misiniz? Besteciler kiralayın, kızlarınızı kaydedin ve hatta bir PV çekin! Ve en önemlisi, şarkılarınızı sattırın!

Yeteneklerinizi mutlu edin.
Gülümsemelerini korumak senin görevin! Yeteneklerinizi yanlış yönetirseniz, tuhaf hastalıklar geliştirebilir ve artık performans gösteremezler! Artık kötü sonlar istemiyorsun!

Putların Savaşı. Hikaye Modunda en
iyinin en
iyilerini kullanarak Kamijou ve Golden Calf Productions’ın karşılığını alın ! Ama dikkat etsen iyi olur! Quasar’ın kızları geri döndü ve kazanmak için her şeyi yapmaya hazırlar!


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7/8 / 8.1 / 10
İşlemci: 2.2 GHz veya daha iyi hızda Intel İşlemci
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: Entegre HD Ekran Kartı 2 GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 700 MB kullanılabilir alanOyun: Shining Song Starnova: Idol Empire
Tür: Simülasyon, Strateji
Platform: PC
Boyut: 595 MB
Crack: GOG
Eklenme: 14 Ağustos 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir