Fahrenheit Indigo Prophecy Torrent indirBir lokantanın erkekler odasında gizemli bir cinayet gerçekleşir. Katil sıradan bir adam. Kurbanının kim olduğu hakkında hiçbir fikri yok. Ancak bu münferit bir olay değildir. New York’un her yerinde düzenli insanlar toplam yabancıları öldürüyor. Cinayetler arasındaki tek bağlantı hepsinin aynı ritüel kalıpları göstermesidir.

Bu olağanüstü oyunda dört karakterin her birini oynarken bu sürükleyici hikayeyi yaşayın. Katil: Lucas Kane. İçin için yanan dedektif: Carla Valenti. NYPD Temsilcisi: Tyler Miles. Katilin erkek kardeşi ve rahip: Markus Kane.
Gerçeği keşfedin: Bu kurbanlar neden öldürülüyor? İnsanları bu cinayetlerle meşgul eden nedir? Ve arkasındaki beyni kim? Bu, polisten kaçmak ve kendinizden saklanmak için eşsiz bir şans. Yeni bir video oyunu formuna hoş geldiniz.

Fahrenheit, Omikron: The Nomad Soul ve Heavy Rain gibi şaheserlerden sorumlu stüdyo olan Quantic Dream tarafından yapılan ikinci bir oyundur. Tüm oyunları oyuncular tarafından çok iyi karşıladı ve Fahrenheit bir istisna değildir. Üstün hikaye, çığır açan oyun ve Hollywood seviyesinde anlatım Fahrenheit (aka Indigo Propecy) ile tüm zamanların en iyi aksiyon macera oyunlarından biri olarak yerini aldı.

Feragatname: Bu Fahrenheit’in kesilmemiş ve sansürsüz bir sürümüdür

– Bilim kurgu ve paranormal unsurlar, iyi yapılmış arsa katlamaları ve birden fazla ana karakterle heyecan verici bir hikaye.
– Büyüleyici müzik, mükemmel ses oyunculuk ve profesyonelce yönlendirilmiş kesilmiş sahneler.
– Eşsiz, film benzeri oyun – yaptığınız hemen hemen her şey aksiyonu hızlandırır ve gerilim yaratır.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows XP/7/8/10
İşlemci: 2.0 GHz, Çift Çekirdekli
Bellek: 1 GB
Grafik: 256 MBOyun: Fahrenheit Indigo Prophecy
Tür: Aksiyon, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 1.87 GB
Crack: GOG
Eklenme: 26 Mayıs 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir