Tiny and Big: Grandpa’s Leftovers Torrent indirOyun, ortak fiziğin uygulandığı bir ülkede kuruluyor, fakat diğer her şey farklı görünüyor. Tiny’sin, ışın kesicili bir inek mucit, bir kavrama aparatı, bir ton roket ve dünyaya karşı iyi bir tavır. Ama şimdi senin kemer nemesis Büyük sevgili büyükbabasının sana bıraktığı tek şey çaldı: güzel bir çift beyaz, ince nervürlü külot! Ve kesinlikle hiçbir işe yaramaz. Başka neden onları terkedilmiş çöle götürdü? Hiç kimse oraya gitmez, bir sebeple “terkedilmiş çöl” denir. Tabii, kimse nedenini hatırlamıyor. Ama yine de – hiç iyi değil!

Her neyse, şimdi dünyayı kurtarmak senin elinde. Külotları kurtar! Öyleyse ev yapımı raygunu ateşle (Sen icat ettin!) Ve sana eşlik etmek için can sıkıcı perçinleme sırt çantanı al. Çöle taksi bekliyor! Gizemli yaratıklarla, bir taksi robotuyla ve baş düşmanınızla tanışın: Büyük!

Kendinizi istediğiniz gibi şekillendirmek için eşsiz bir yetenek sağlayan bu komik tarzdaki atla ve dilimli indie platformuna dalın. Öyleyse koş, zıpla, sürükle, ittir ve antik sahnedeki yolunu göster ve Büyük İçinde İyi Olan bir şey yapmadan önce iç çamaşırlarını geri al!

– Eşsiz sandbox oyun – tüm dünyayı kesmek, kendi benzersiz tarzınızdaki tüm engellerin üstesinden gelmek için bir tutma ipi, gelişmiş roket bilimi ve sofistike lazer ameliyatı kullanın.

– Tiny’yi tuhaf ve komik bir maceraya doğru takip edin ve büyükbabanın iç çamaşırını geri almak için epik bir göreve başlayın. Evet, doğru okudunuz.

– Sevgiyle el yapımı dokular, mükemmel çapraz tarama stili gölgelendirme ve dinamik ses ve metin efektleri sizi bir grafik romanın tam ortasına getiriyor!


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Core 2 Duo / Athlon X2, 2 GHz
Bellek: 2 GB
Grafik: ATI Radeon 2400 veya daha iyisi / NVIDIA GeForce 8600
DirectX: DX 9Oyun: Tiny and Big: Grandpa’s Leftovers
Tür: Aksiyon, Macera, Platform
Platform: PC
Boyut: 1.17 GB
Crack: GOG
Eklenme: 08 Ekim 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir